Ulubieniec gier i dźwięku Creative zaprezentował swoją najnowszą parę bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, Creative Zen Hybrid, i nie wyglądają tak źle.

Podobno są w stanie zablokować „do 95% hałasu otoczenia” dzięki hybrydowej technologii Active Noise Cancellation (ANC), nowe puszki firmy Creative są wyposażone w dwa 40-milimetrowe pełnozakresowe przetworniki neodymowe, tego samego rozmiaru co Apple AirPods Max. -jakość dźwięku za mniej niż 100 EUR/100 EUR.

Słuchawki Zen Hybrid są również bardziej niż przelotne fizyczne podobieństwo do słuchawek Sony WH-1000XM4 i chociaż jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, czy dołączą do naszego rankingu najlepszych słuchawek bezprzewodowych za te pieniądze, specyfikacje są imponujące i z pewnością mogą wypróbuj jedne z najlepszych tanich słuchawek w 2022 roku.

Słuchawki Creative Zen Hybrid mają inną funkcję z AirPods Max firmy Apple i bezprzewodowymi słuchawkami Sony: tryb otoczenia (czytaj: tryb przezroczystości), który odfiltrowuje odpowiednią ilość hałasu z zewnątrz, abyś był świadomy ruchu w pobliżu i rozmów.

Słuchawki mają stylową, składaną konstrukcję i są wyposażone w torbę do przenoszenia, dzięki czemu są świetną codzienną opcją dla tych, którzy są zawsze w ruchu.

(Źródło obrazu: kreacja)

Jeśli chodzi o żywotność baterii, Creative Zen Hybrid oferuje do 27 godzin pracy na baterii, gdy tryb ANC jest włączony lub do 37 godzin pracy na baterii, gdy ANC jest wyłączone; Tak czy inaczej, są to imponujące liczby, biorąc pod uwagę porównywalną żywotność baterii większości bezprzewodowych słuchawek z najwyższej półki (celem na około 30 godzin w obu przypadkach).

Co więcej, Creative twierdzi, że jego najnowsze puszki uzyskają superszybkie prędkości ładowania – najwidoczniej dostaniesz pięć godzin wszechmocnego słuchania już po pięciominutowym ładowaniu.

Oczywiście przy cenie 98.99 USD, 99.99 EUR nie spodziewalibyśmy się, że te bezprzewodowe słuchawki podpalą świat w dziale audio w porównaniu z droższymi modelami – nie znajdziesz tutaj takiej samej jakości, jak w przypadku odpowiedników z wyższej półki . . na przykład od Bose, Sony czy Apple, ale orzeźwiające jest widzieć markę oferującą imponującą liczbę zaawansowanych funkcji za tak niską cenę, zwłaszcza że koszty utrzymania nadal rosną w 2022 roku. A jeśli jakość dźwięku dorównuje inne słuchawki za taką cenę, a jednocześnie oferujące wszystkie powyższe, Creative może być zwycięzcą.

Słuchawki douszne Creative Zen Hybrid, które zaczną być dostarczane 8 czerwca w USA i 17 czerwca w Wielkiej Brytanii, można już zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie internetowej marki (otwiera się w nowej karcie).

Udostępnij to