Większość z nas znalazła się w sytuacji, w której wolimy oglądać nasze treści na większym ekranie, czy to w drodze do pracy, czy na tymczasowym biurku podczas próby ukończenia projektu.

Na szczęście ceny przenośnych monitorów spadły dzięki Prime Day, więc nie ma powodu, aby kupować taki, aby sprawdzić, czy pasuje do Twojego przepływu pracy na laptopie lub Macu, a także do szybkich sesji gier w podróży.

Znalazłem się w takiej sytuacji, w której byłbym w pociągu do Londynu, grając na przykład w Sonic Origins na swoim Nintendo Switch, ale chcąc grać na większym ekranie. 15,6-calowy wyświetlacz Arzopa może to naprawić, podłączając go do mojego Switcha przez port USB-C i mini-HDMI z dodatkowym kluczem sprzętowym w mojej torbie, i widzę Angel Island Zone w całej okazałości 1080p.

Najlepsze oferty Prime Day na przenośny monitor Arzopa 15,6″

Jest wyposażony w stojak, który może służyć jako osłona ekranu, dzięki czemu można go przechylać na różne sposoby, aby dopasować go do dowolnego miejsca. Jest też gniazdo słuchawkowe i dwa porty USB-C, dzięki czemu możesz używać tych zapasowych portów laptopa do innych rzeczy bez klucza sprzętowego.

Obecnie kosztuje 143.99 USD w Wielkiej Brytanii (otwiera się w nowej karcie) lub 132 USD w USA (otwiera się w nowej karcie) za Amazon Prime Day. Jeśli więc szukasz przenośnego monitora, który potrafi wszystko, ale chcesz go używać z wieloma urządzeniami za mniej niż zwykle, ten jest dla Ciebie.

Więcej ofert monitorowania

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, znajdziesz tutaj wszystkie najniższe ceny monitorów w Internecie, z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Dzisiejsze najlepsze oferty monitorów

Więcej ofert Prime Day

Udostępnij to