Najlepsze gry Roblox 2020: najlepsze kreacje Roblox do grania już teraz

Najlepsze gry Roblox 2020: najlepsze kreacje Roblox do grania już teraz Szukasz najlepszych gier Roblox, w które możesz teraz zagrać? W takim razie trafiłeś na właściwą stronę. Chociaż Roblox jest najlepiej znany jako platforma do gier dla dzieci i nastolatków, jest także narzędziem do tworzenia gier, które pozwala użytkownikom projektować własne gry bez konieczności pisania skomplikowanego kodu. Gry Roblox są tworzone przy użyciu języka programowania o nazwie Lua, jednego z najłatwiejszych języków skryptowych. Jest to również powód, dla którego platforma jest pełna gier z szeroką gamą darmowych gier, od gier RPG po Battle Royale. Należy zauważyć, że chociaż w gry Roblox można grać bez wydawania ani grosza, niektóre mają mikrotransakcje, w których można wymienić prawdziwe pieniądze na Robux, walutę premium. Dzięki temu gracze mogą odblokować wszystko, od zmian kosmetycznych po unikalne przedmioty w grze i ulepszenia. Mając to na uwadze, rzućmy okiem na nasze zestawienie najlepszych gier Roblox, w które możesz teraz grać.

Moja restauracja

(Źródło zdjęcia: BIG Games) Nie umiesz gotować w prawdziwym życiu? W porządku, możesz spełnić swoje marzenie o zostaniu odnoszącym sukcesy restauratorem, prowadząc własną wirtualną pięciogwiazdkową restaurację. W My Restaurant! będziesz żonglować wieloma rolami: kelnera, kucharza i początkującego przedsiębiorcy. Ale nie martw się, że poczujesz się przytłoczony; Zatrudnij dodatkowych pracowników do pomocy i wyposaż swoją restaurację w różnorodne urządzenia kuchenne i luksusowe meble, aby Twoja firma działała płynnie. Możesz nawet rozbudować restaurację do ośmiu pięter, zmieniając swoją restaurację ze skromnej kawiarni w biznes wart miliardy dolarów, na widok którego inni gracze mogą tylko ślinić się. Zagraj w mojej restauracji! (Źródło zdjęcia: Den_S) Podobnie jak ukochana seria Rollercoaster Tycoon, Theme Park Tycoon 2 pozwala zbudować i zarządzać parkiem rozrywki, co stawia Cię na ścieżce do nieskończonego bogactwa. Od emocjonujących przejażdżek po skoki adrenaliny i relaksujące przejazdy z karuzel i filiżanek do herbaty, spersonalizuj swój park za pomocą tych przejażdżek, wydając jednocześnie swoje zarobki na upiększanie tego miejsca drzewami, płotami i meblami. Podczas gdy Theme Park Tycoon 2 nie pozwala ci tworzyć zwrotów akcji i skoków kolejką górską, z których Rollercoaster Tycoon jest tak dobrze znany, w tej wersji Roblox jest o wiele więcej rzeczy, które przykuwają twoją uwagę. Zagraj w Theme Park Tycoon 2.

Nurkowanie w jeziorze Quill

(Zdjęcie: ColonelGraff) Polowanie na skarb ukryty w głębinach i szczelinach czystego, błękitnego jeziora nigdy nie było tak relaksujące. Oprócz odkrywania tajemnic jeziora, większość nurkowania w Quill Lake obejmuje eksplorację i odkrywanie tajemnych jaskiń i innych ukrytych obszarów w celu poszukiwania rzadkich artefaktów i wymiany ich na złoto. Jednak niektóre miejsca wymagają ulepszenia sprzętu przed uzyskaniem do nich dostępu; na przykład będziesz musiał użyć kombinacji materiałów niebezpiecznych, aby przedostać się przez toksyczne wody i zbiorniki powietrza, aby zbadać podwodne jaskinie, ponieważ wychodzenie na powierzchnię w celu znalezienia powietrza byłoby trudne. Zagraj w akwalung w Quill Lake.

Dungeon Quest

(Źródło zdjęcia: vCaffy) Podczas gdy większość najlepszych gier Roblox jest mocno inspirowana najpopularniejszymi tytułami, nie czyni ich to mniej przyjemnymi. Dungeon Quest to jeden z przykładów, który wykorzystuje najlepsze cechy gier typu dungeon crawler, takich jak Path of Exile i Diablo, i pozwala graczom poruszać się po uzależniającym cyklu hack and dump. Wyrusz w samotną podróż przeciwko mnóstwu wrogów i sam zbierz wszystkie łupy. Lub dołącz do grupy podobnie myślących poszukiwaczy przygód, aby najeżdżać lochy, odkrywać lepsze skarby i ulepszać swój ekwipunek. Mając wystarczającą liczbę punktów doświadczenia, możesz je również zainwestować w statystyki, które poprawiają twoje zdrowie, obrażenia w walce wręcz i zaklęcia. Zagraj w Dungeon Quest.

opowieści o zombie

(Źródło zdjęcia: PANDEMIC) Zombie Stories to strzelanka pierwszoosobowa w stylu Call of Duty, która odpiera fale zombie, uzbrojona w pistolet (zawsze pod ręką), a nawet z funkcją gry głosowej. Oferując arsenał broni, ta strzelanka Roblox jest dostępna z różnymi trybami gry, w tym trybem fabularnym i trybem zręcznościowym. Ta ostatnia pozwala ci wybierać pomiędzy czterema różnymi klasami, od odkrywcy po medyka, przeciwstawiając się wściekłym zombie najeżdżającym twoją bazę. W miarę zdobywania doświadczenia możesz również zarabiać pieniądze, aby odblokować więcej sprzętu. Gra jest obecnie w fazie beta, a deweloper obiecuje więcej aktualizacji zawartości i poprawek błędów, ale nadal zapewnia solidne strzelanie. Zagraj w historie o zombie.

uciec z placówki

(Źródło zdjęcia: AW Apps) Flee the Facility oferuje jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń na tej liście. Pracując razem jako zespół, cel jest dokładnie taki, jak podano na pudełku: uciec z obiektu. Musisz współpracować z innymi graczami, ocalałymi, aby odblokować wyjście z placówki, włamując się do komputerów rozsianych po całym budynku. W międzyczasie jeden gracz jest wyznaczoną bestią w grze, która będzie próbowała schwytać ocalałych, ogłuszając ich i wciągając do komory kriogenicznej. Nie ma większego strachu niż wejście do pokoju i zobaczenie, jak Bestia się uśmiecha i biegnie w twoją stronę z ogromnym młotem w dłoni. Zagraj w Uciekaj z placówki.

stacja wibracji

(Zdjęcie: NoirSplash, Gesaffelstein & Reselim) W Vibe Station naprawdę nie ma wiele do roboty poza wibrowaniem z innymi graczami, a ten brak jasno określonych celów odróżnia ją od innych gier Roblox. Najpierw zostajesz przetransportowany na stację metra w japońskiej cyberpunkowej wersji nasyconej neonami. Tutaj możesz się zrelaksować i porozmawiać z innymi graczami, słuchając playlisty ambientowej muzyki elektronicznej. Z oszałamiającą listą 47 unikalnych animacji sesyjnych (gracze mogą balansować na publicznych ławkach) i ukrytymi pisankami na trzech poziomach gry, Vibe Station jest jedną z najlepszych gier Roblox na relaks po długim dniu. Zagraj w stację Vibe.

Zobacz parkour ninja

(Źródło zdjęcia: Aurarus) Skacz, hakuj i zbliżaj się do zwycięstwa w Be a Parkour Ninja, ostrej, szybkiej grze, w której możesz władać kataną lub wielkim mieczem przeciwko innym graczom Roblox, starając się zostać najlepszą postacią stojącą To, co jest tak ekscytujące w tej grze Battle Royale, to możliwość zwinnego wspinania się po wysokich budynkach i rzucania się na niczego niepodejrzewających przeciwników. Gra pozwala również dowiedzieć się, jak radzisz sobie z innymi graczami, zdobywając sobie punkty, co stanowi doskonałą zachętę do ponownej gry i doskonalenia umiejętności walki. Zagraj w Zostań Ninja Parkour.

symulator obrony wieży

Podobnie jak w większości gier Tower Defense, zasada Tower Defense Simulator jest prosta: zapobiegaj inwazji wrogów na twoją bazę, ustawiając po drodze obronę. Ale w typowy dla Roblox sposób możesz współpracować z innymi graczami, aby powstrzymać falę wrogów. Zaczynając od dwóch jednostek podstawowych, snajperów i zwiadowców, możesz kupić więcej obrotów, zarabiając monety, zdobywając obroty na różnych kartach. Jednak te ulepszenia są niezbędne, ponieważ wrogowie stają się coraz bardziej skradni. Istnieje również tryb versus, w którym gracze mogą rywalizować, solo lub jako drużyna. Zagraj w symulator obrony wieży.