Najnowsza odsłona serii Microsoft Flight Simulator jest już od jakiegoś czasu dostępna na PC., ale również niedawno wydany na Xbox Series X/S, dając graczom konsolowym szansę zobaczenia, o co w tym wszystkim chodzi. Nie wspominając o tym, że jest on również dostępny dla subskrybentów Xbox Game Pass do pobrania i wypróbowania bez dodatkowych kosztów. Widzieliśmy już, co zrobić najpierw w Microsoft Flight Simulator, ale jakim sprzętem mam to zrobić?

Microsoft Flight Simulator wykorzystuje sztuczną inteligencję Azure AI giganta technologicznego, aby wiernie reprezentować całą planetęi chociaż tekstury z pewnością wyglądają nieco ostro, jeśli jesteś naprawdę nisko nad ziemią, widok z góry jest po prostu oszałamiający do oglądania, zwłaszcza, że ​​gra symuluje również rzeczywiste warunki pogodowe i cykle dnia i nocy w czasie rzeczywistym. .

Zauważyłeś jednak słowo „Symulator” w tytule gry, co oznacza, że ​​wiesz, czy nie, prawdopodobnie wiesz, że jedna konfiguracja kontrolera lub myszy i klawiatury może nie dać Ci najlepszych i najdokładniejszych dostępnych schematów sterowania. Jest to szczególnie ważne, ponieważ Microsoft Flight Simulator obsługuje urządzenia takie jak drążki.

W związku z tym przygotowaliśmy przewodnik zakupu najlepszych urządzeń peryferyjnych i akcesoriów, które możesz kupić, aby pomóc Ci w pełni zanurzyć się w Microsoft Flight Simulator. Niezależnie od tego, czy jesteś w długiej podróży z Charles de Gaulle do Salt Lake City, czy po prostu rzucasz okiem na Angkor Wat, poniższe gadżety pomogą Ci dotrzeć tam w dobrym stylu.

Niedroga opcja na początek (źródło zdjęcia: Logitech)

Najlepsze urządzenia Microsoft Flight Simulator na PC i Xbox Series X 1

1. System widelców Logitech G Saitek PRO

Niedroga i dostępna opcja na początek

Powody do zakupu

 • Niedrogie + programowalne elementy sterujące + regulowana podstawa

Powody, których należy unikać

 • czuć się trochę tanio

Jeśli nie znasz urządzeń peryferyjnych, Logitech G Saitek Pro to świetne miejsce na start. Jak na tak wytrzymały joystick z tak wieloma opcjami, jest on stosunkowo niedrogi, a zdecydowaną większość jego elementów sterujących można w pełni dostosować do własnych upodobań.

Chociaż jego przystępność przekłada się na nieco niedrogą konstrukcjęNie możemy nie pokochać projektu Saitek Pro, który jest dość dokładną interpretacją drążka sterowego i sterowania przepustnicą pilota.

Joystick jarzma jest przyjemny w użyciu, ponieważ zapewnia płynne podnoszenie, które jest znacznie bardziej precyzyjne niż to, co może zaoferować analogowy joystick w tego typu grach. Dołączone elementy sterujące przepustnicą tylko zwiększają zanurzenie i w pełni współpracują z samolotami z gry Microsoft Flight Simulator.

Thrustmaster T-Flight Hotas One

Niedrogi joystick kompatybilny z konsolą Xbox (źródło zdjęcia: Thrustmaster)

2. Thrustmaster T-Flight Hot jako jeden drążek sterowniczy

Niedrogi klucz lotu zgodny z Xbox

Cechy

 • Kompatybilność: Xbox Series X / S, PC

Najlepsze oferty dnia Thrustmaster T-Flight HOTAS Xbox PC 4460168

Powody do zakupu

 • Świetna jakość wykonania + odpinana podstawa + przystępna cena!

Powody, których należy unikać

 • Nie najsolidniejsza opcja

Jeśli szukasz joysticka, który jest praktyczny, ale wystarczająco wytrzymały dla Microsoft Flight SimulatorThrustmaster T-Flight Hotas One to fantastyczna opcja, zwłaszcza że Jest kompatybilny z konsolami Xbox Series X/S i PC.

Hotas One składa się z głównego joysticka, przepustnicy i odłączanej podstawy, co pozwala na dowolne ustawienie urządzenia. Ponadto fakt, że jest to oficjalny drążek lotu, oznacza, że ​​nie powinno być żadnych problemów z kompatybilnością, jeśli grasz na konsoli.

Pakiet lotu Thrustmaster T.16000M FCS

(Zdjęcie: Thrustmaster)

3. Pakiet lotu Thrustmaster T.16000M FCS

Kompleksowe rozwiązanie Flight Simulator

Dzisiejsze najlepsze oferty Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack

TOP. jeden
Thrustmaster T16000M FCS Flight Pack - Joystick, przepustnica i pedały steru na PC
Thrustmaster T16000M FCS Flight Pack - Joystick, przepustnica i pedały steru na PC
Jest kompatybilny z komputerem PC przez USB w systemie Windows 10, 8, 7 (32 i 64 bity)
239,00 EUR

Powody do zakupu

 • W zestawie uchwyt, akcelerator i pedały + przelotki SMART zapewniają wysoką precyzję

Powody, których należy unikać

 • Drogi

Szukasz kompleksowego pakietu Microsoft Flight Simulator? Ten Thrustmaster FCS Flight Pack może być dla Ciebie odpowiednią opcją. Jest to kosztowny pakiet, ale za swoje pieniądze otrzymujesz drążek sterowy Thrustmaster T.16000M FCS oraz pedały i przepustnicę, które zapewniają pełne wrażenia z lotu.

System ślizgu pedału i przepustnicy SMART oznacza, że ​​sterowanie jest niezwykle płynne, co ułatwia wykonywanie delikatnych manewrów w powietrzu.

Poza tym, otrzymujesz również oprogramowanie Thrustmaster TARGET co pozwala w pełni dostosować elementy sterujące w konfiguracji do własnych upodobań, zapewniając solidne i płynne wrażenia.

Sterowanie lotem o strukturze plastra miodu Alpha

(Źródło zdjęcia: plaster miodu)

4. Sterowanie lotem Alpha Honeycomb Honey

Luksusowa symulacja lotu

Dzisiejsze najlepsze oferty na przełączniki Honeycomb Alpha i panele sterowania

Powody do zakupu

 • Doskonała konstrukcja + pełne wyposażenie + 180 stopni jarzma

Powody, których należy unikać

 • Bardzo drogi
 • Ograniczona dostępność

Jeśli masz gotówkę do spalenia, linia urządzeń peryferyjnych Honeycomb do symulacji lotu może być dla Ciebie. Te wysokiej jakości akcesoria osiągają niebotycznie wysokie ceny, ale są reklamowane jako najlepsze komputerowe kontrolery symulacji lotu i łatwo zrozumieć, dlaczego dzięki temu bogatemu zestawowi funkcji.

Sterowanie lotem Alpha ma jarzmo 180 stopni jako centralny element, brak martwych stref pozwalających na niezwykle płynną kontrolę. Panel jest również wyposażony w dodatkowe przyciski, takie jak 8-pozycyjny przełącznik cylinder, przełączniki poziome i pionowe oraz inne przyciski, w tym jeden do funkcji push-to-talk.

Dodaj konfigurowalne i regulowane podświetlenie w kokpicie, a będziesz mieć w swoich rękach naprawdę luksusowy drążek do lotu. Wygląda i czuje się niesamowicie, po prostu wiedz, że być może będziesz musiał rozbić bank, aby dostać się w swoje ręce.

Drążek lotniczy Thrustmaster Ace Combat 7 Hotas

(Źródło zdjęcia: Thrustmaster / Bandai Namco / Hori)

5. Drążek sterowniczy Thrustmaster Ace Combat 7 HOTAS

Elegancki drążek z ciekawymi funkcjami

Cechy

 • Kompatybilność: Xbox Series X / S

Powody do zakupu

 • Przyciągający wzrok design + dotykowa informacja zwrotna

Powody, których należy unikać

 • Drogi
 • Branding może być zniechęcający

Pierwotnie stworzony we współpracy z Ace Combat 7: Skies Unknown, Ta specjalna edycja drążka sterowego Thrustmaster Hotas zawsze będzie dobrze służyć w Microsoft Flight Simulator dzięki szerokiej gamie funkcji informacji zwrotnych.

Składa się z drążka i przepustnicy, To urządzenie peryferyjne Thrustmaster Hotas ma elegancką, całkowicie czarną konstrukcję i ergonomiczną konstrukcję. Funkcjonalność dotykowa drążka zapewnia również fizyczną informację zwrotną w czasie rzeczywistym o twoich działaniach w grze, dzięki czemu jest to drążek, który może zwiększyć immersję podczas szczególnie długiego i burzliwego lotu.

Udostępnij to