Kryptolodzy gromadzą te kryptowaluty, gdy są tanie

Spadek FTX spowodował znaczne spadki na rynku kryptowalut w ostatnich tygodniach. Wiele innych firm zbankrutowało w wyniku tej pandemii, która rozprzestrzeniła się po całym ekosystemie.

Ci, którzy posiadają aktywa kryptograficzne, starają się chronić swoje fundusze przed obecnym spadkiem koniunktury na rynku. Pomimo ciągłej zmienności wartości kryptowalut, wciąż istnieją sposoby na zysk.

Wiele różnych monet wzbudziło zainteresowanie traderów kryptowalut, a my przyjrzymy się niektórym z nich poniżej.

Handel Dash 2 (D2T)

Drugi etap przedsprzedaży D2T został już wyprzedany, przynosząc 5.16 mln euro

Drugi etap przedsprzedaży D2T został już wyprzedany, przynosząc 5.16 miliona euro w nieco ponad dwa tygodnie. Dash 2 Trade to koncepcja opracowana przez Learn 2 Trade, znanego dostawcę sygnałów transakcyjnych, która zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2023 roku. Celem platformy jest dostarczanie inwestorom informacji zorientowanych na rynek, aby pomóc im w dokonywaniu świadomych decyzje. decyzje

D2T oferuje sygnały transakcyjne, analizy społecznościowe, a nawet monitorowanie nastrojów rynkowych w celu zwiększenia doświadczenia handlowego.

Według zespołu programistów, Dash 2 Trade ma być terminalem handlowym Bloomberga dla kryptowalut.

Oprogramowanie oferuje również funkcje automatyzacji i testowania wstecznego w celu automatyzacji procesów handlowych i optymalizacji wszystkich strategii handlowych.

Udostępnij to