Hitman 3 w końcu został wydany na Steamie, ale spojrzenie na recenzje Steam dotyczące gry pokazuje, że coś jest nie w porządku. W chwili pisania tego tekstu na platformie PC znajduje się obecnie w rankingu „mieszanym”, głównie ze względu na kombinację cen gier i problemów z funkcjonalnością VR.

Jak donosi VGC, fani Hitman Trilogy nie byli zadowoleni z ceny 59.99 USD za trzeci wpis, zwłaszcza, że ​​gra jest już przeceniona w sklepie Epic Games Store, nie wspominając już o tym, że jest obecnie darmowa. w grze na konsolę Xbox. Przekaż usługę subskrypcji w ramach pakietu Hitman Trilogy.

„Nasza premiera Hitmana 3 na Steamie nie poszła zgodnie z planem” – czytamy w oświadczeniu IO Interactive opublikowanym na stronie Steam Hitman 3. Nasze własne oczekiwania co do premiery i nie podoba nam się, że nasza społeczność Steam zaczyna swoją podróż od Hitman 3. Tutaj.

„A więc oto, co zamierzamy zrobić: wszyscy użytkownicy Steam, którzy już kupili Hitman 3, lub każdy, kto kupi grę do 19 lutego 2022 r., otrzymają bezpłatną aktualizację”.

Wyjaśnienie aktualizacji(*3*)

Bezpłatna aktualizacja dotyczy wszystkich posiadaczy gry Hitman 3 i w zależności od posiadanej wersji otrzymasz kolejny poziom dostępnych wersji.

Na przykład posiadacze edycji standardowej otrzymają bezpłatne uaktualnienie do edycji Deluxe. Tymczasem gracze, którzy kupili Hitman 3 Deluxe Edition, zostaną uaktualnieni do Kolekcji Siedmiu Grzechów Głównych. Aktualizacje również zaczęły się pojawiać, więc jeśli kwalifikujesz się do aktualizacji Hitman 3, prawdopodobnie otrzymasz ją wkrótce, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Darmowe aktualizacje są fajne, jasne, ale problemy ze Steamową wersją Hitmana 3 pozostają, zwłaszcza jeśli chodzi o tę kontrowersyjną cenę. Chociaż wątek był nieco pozytywny, niektórzy gracze nadal są niezadowoleni z podstawowej ceny Hitmana 3 na Steamie, która nie zmieniła się pomimo darmowych aktualizacji.

To, czy IO Interactive zdecyduje się obniżyć cenę Hitmana 3 na Steamie, wciąż jest w powietrzu, ale byłby to kolejny gest dobrej woli ze strony dewelopera dla społeczności.

Jest to tym bardziej prawdziwe, że gra jest dostępna w znacznie bardziej przystępnych cenach na innych platformach. W związku z tym, co zrozumiałe, trudno nie być cynicznym w stosunku do wydania Hitmana 3 na Steam – w końcu gra jest dostępna na innych platformach od ponad roku.

Najlepsze dzisiejsze oferty Hitman 3

Deweloperzy Hitmana 3 oferują bezpłatne aktualizacje po

Udostępnij to