Po wywołaniu zamieszania zeszłego lata, kiedy zostały po raz pierwszy ogłoszone, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Phoenix firmy Urbanista, które mogą zmienić grę, zasilane energią słoneczną, są wreszcie dostępne w sprzedaży.

Pierwotnie zaprezentowane w sierpniu, pierwsze takie pąki mogą być zasilane przez panel ogniw słonecznych Powerfoyle w etui ładującym.

Panel został opracowany we współpracy ze szwedzką firmą i specjalistą w dziedzinie energii słonecznej Exeger i może być stale ładowany światłem słonecznym i światłem otoczenia.

Same słuchawki oferują podobny design do dobrze przyjętych słuchawek Urbanista London, które pojawiły się na rynku w 2020 roku.

Mają również podobny zestaw funkcji do swojego poprzednika, a Phoenix oferuje również hybrydowe mikrofony z aktywną redukcją szumów i redukcją szumów w celu odfiltrowania dźwięków otoczenia, umożliwiając tryb przezroczystości podobny do słuchawek Apple AirPods Pro 2.

Phoenix oferuje osiem godzin pracy na baterii z samymi słuchawkami i całkowitą rezerwę baterii wynoszącą 32 godziny, gdy dołączona jest bateria obudowy; oba są dobrymi liczbami w porównaniu z najlepszymi prawdziwymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi.

Wydanie pąków Phoenix to drugi raz, kiedy Ubanista wypuścił zestaw słuchawek wykorzystujących technologię słoneczną, z nausznikami Urbanista Los Angeles z końca zeszłego roku z panelami źródła światła Powerfoyle na opasce na głowę.

W cenie 149 EUR / 139 GBP (około 250 USD) Phoenix można kupić bezpośrednio na stronie Urbanista (otwiera się w nowej karcie), a także u wybranych sprzedawców detalicznych.

(Zdjęcie: Urbanista)

Analiza: Zielone funkcje mogą zapewnić najwyższą wygodę bezprzewodową

Dążąc do uwolnienia słuchaczy od kabli zasilających i audio, wygodny (teoretycznie) samoładujący się kształt Phoenixa oznacza, że ​​mamy nadzieję, że najnowsze słuchawki Urbanisty nie będą ostatnimi pąkami, które używają XNUMX-calowego panelu słonecznego. w ten sposób, zakładając, że mówią tak oczekiwany (wprowadzimy poprawkę tak szybko, jak to możliwe).

To, co jest w nich szczególnie zachęcające i coś, co prawdopodobnie odróżni je od przyszłych konkurentów, to to, że nie wydaje się, aby rogi zostały obcięte, aby pomieścić funkcję słoneczną. Na pokładzie jest redukcja szumów i Bluetooth 5.2 oraz prawie wszystkie kluczowe funkcje, których oczekujemy od bezprzewodowych pączków średniej klasy.

Ta słoneczna jakość i imponująca lista funkcji nie będą miały znaczenia, chyba że będą brzmieć świetnie, oczywiście, ale jeśli ich lojalność dorówna ich trwałości, jesteśmy pewni, że znajdą się na naszej liście najlepszych słuchawek. Są jednak droższe niż wiele innych ofert Urbanisty, więc będą musieli wprowadzić dźwięk z gry, aby nas zadowolić.

Aby uzyskać więcej dobroci związanych z Urbanistą, sprawdź nasze recenzje słuchawek bezprzewodowych Urbanista Miami i Urbanista Stockholm.

Udostępnij to