Jak dotąd rok 2022 był świetnym rokiem dla telefonów. Widzieliśmy na przykład serię Samsung Galaxy S22 z radykalnie odmiennym Samsungiem Galaxy S22 ultra, podczas gdy Apple wypuściło wiele telefonów, w tym iPhone'a 14 Pro bez wycięć i iPhone'a 14 Pro Max.

Teraz zbliżamy się do końca roku, a duże wydania mogą być rzadkie, ale mamy nadzieję, że na początku 2023 roku sytuacja się poprawi.

Dlatego poniżej wymieniliśmy wszystkie najbardziej oczekiwane kombinacje 2022 roku, a także te, których można się spodziewać w 2023 roku. Są to telefony, które w większości przypadków prawdopodobnie będą świetne, a przynajmniej powinny być interesujące, niezwykłe lub innowacyjne. .

Galaxy S23

Samsung Galaxy S22 Fioletowy Pudełko Podręczny

Samsung Galaxy S22 (Źródło zdjęcia: Future/Lance Ulanoff)

Samsung Galaxy S23 i jego bracia i siostry, w tym Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra, będą prawdopodobnie najpopularniejszymi flagowcami Androida 2023 roku i spodziewamy się ich zobaczyć na początku roku, prawdopodobnie w lutym.

Przecieki sugerują, że Samsung Galaxy S23 Ultra może mieć potworny aparat 200 MP i że każdy model S23 będzie korzystał z chipsetu Snapdragon 8 Gen 2 na całym świecie, zamiast niektórych regionów, które otrzymają exynos.

W tej chwili wciąż nie słyszeliśmy o wiele więcej od zespołu redakcyjnego, ale spodziewamy się, że plotki będą się nasilać w miarę zbliżania się do premiery.

Googlepixel 8

Google Pixel 7 Mains za śniegiem

Google Pixel 7 (Źródło zdjęcia: Future/Philip Bern)

Google Pixel 7 był wypuszczany tylko do października 2022 r., ale zarówno on, jak i Pixel 7 Pro były tak dobre, że nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Google ma dla Pixela 8.

Jak dotąd niewiele słyszeliśmy o tym telefonie, poza tym, że prawdopodobnie będzie korzystał z chipsetu Tensor 3 i obsługiwał komunikację satelitarną, ale spodziewamy się ogólnie potężnych, najnowocześniejszych aparatów i oprogramowania.

Posłuchaj więcej, ponieważ przecieki i plotki z pewnością zaczną pojawiać się w większej liczbie, gdy zbliżamy się do premiery telefonu.

Zgoda na Google Pixel

Nieoficjalne renderowanie Google Pixel Fold

Nieoficjalne renderowanie Google Pixel Fold (Źródło zdjęcia: FrontpageTech)

Google Pixel Fold to telefon, o którym słyszeliśmy od lat, a ostatnio słyszeliśmy, że może wylądować pod koniec 2022 roku. To powiedziawszy, premiera w 2023 roku wydaje się teraz bardziej prawdopodobna.

Z tego, co do tej pory słyszeliśmy, Google Pixel Fold może mieć składany 7,6-calowy wyświetlacz OLED, 5,8-calowy wyświetlacz Manta i ten sam chipset Tensor, co seria Pixel 6. Obraz powyżej, który według źródeł , pokazuje projekt Pixel Fold.

Wzięlibyśmy to wszystko teraz z odrobiną soli, ale może to być jeden z niewielu składanych telefonów innych niż Samsung, który zasługuje na entuzjazm.

iPhone'a 15 Ultra

Pełny ekran odbioru Apple iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max (Źródło zdjęcia: Ulanoff Future/Spear)

Najwyraźniej cała gama iPhone'ów 15 jest bardzo oczekiwana, ale to intrygujący wygląd iPhone'a 15 ultra ekscytuje nas najbardziej.

Według plotek ten telefon mógłby wylądować zamiast iPhone'a 15 Pro Max i mógłby mieć lepsze aparaty niż nawet iPhone 15 Pro, z naciskiem na żywotność baterii i bardzo wysoką cenę.

To prawdopodobnie nie zostanie uruchomione przed wrześniem 2023 r., Jeśli nadejdzie, ale jest to telefon, na który warto zaoszczędzić.

Samsung Galaxy Z Fold 5

(* 7 *)

Samsung Galaxy Z Fold 4 (Źródło zdjęcia: Future/Lance Ulanoff)

Samsung Galaxy Z Fold 5 powinien być kolejnym składanym flagowcem Samsunga, ale nie spodziewamy się go zobaczyć przed sierpniem 2023 r., więc zostało jeszcze trochę czasu.

W związku z tym nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale pierwszy przeciek wskazuje, że wykorzystuje chipset Snapdragon 8 Gen 2, który z pewnością będzie potężny, i że ma podobne aparaty do Galaxy Z Fold 4.

Jeśli nic więcej, spodziewaj się, że będzie miał duży składany ekran, dzięki czemu może służyć jako tablet, co wiąże się z równie wysoką ceną.

sony xperia iv

Sony Xperia 1IV

Sony Xperia 1 IV (Źródło zdjęcia: przyszłość)

Sony Xperia I IV była jednym z najciekawszych telefonów 2022 roku, między innymi dzięki aparatowi z ciągłym zoomem optycznym. Jest to funkcja, której nie znajdziesz w innych markach i która pomogła wyróżnić flagowy produkt Sony z tłumu.

O Xperii 1 V jeszcze nie słyszeliśmy, ale spodziewamy się, że zaoferuje równie niezwykłe aparaty, duży ekran i flagową moc, a także, mamy nadzieję, nowe, innowacyjne niespodzianki. Do monitorowania około 2023 roku.

Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 12 z powrotem, w czyjejś dłoni

Xiaomi 12 (Źródło zdjęcia: przyszłość)

Xiaomi 13 Pro może być jednym z najlepszych telefonów z aparatem w 2023 roku, ponieważ przecieki sugerują, że będzie miał 1-calowy czujnik aparatu.

Jest większy niż czujniki używane w zdecydowanej większości telefonów i może prowadzić do lepszych ujęć.

Poza tym Xiaomi 13 PRO miałby z tyłu trzy aparaty 50 MP, w tym aparaty szerokokątne, ultraszerokie i telefoniczne. Mówi się, że ma potężny chipset Snapdragon 8 Gen 2, do 12 GB pamięci RAM, do 512 GB pamięci, baterię 4.800 mAh z ładowaniem 120 W i 2-calowy wyświetlacz 6,7K.

Może więc mieć imponujące specyfikacje zgodnie z tabelą. Szukaj tego telefonu pod koniec 2022 roku lub na początku 2023 roku.

Udostępnij to