Niestety, kamery internetowe Apple na ich komputerach Mac były od kilku lat żartem ze względu na ich słabą jakość, ale wsparcie dla majsterkowiczów w końcu wydaje się poprawiać po wydaniu macOS Ventura.

Chociaż w ostatnich latach widzieliśmy ulepszenia w przednich aparatach iPhone'ów Apple, z funkcjami takimi jak filtry, tryb portretowy i inne, niższa jakość na Macu pozostaje taka sama.

Zostało to podkreślone, gdy w marcu uruchomił swój monitor Studio. Chociaż aktualizacja oprogramowania próbowała naprawić rozmyte błędy w kamerze internetowej, nie poprawiła znacząco jakości.

Jest jednak nowy wydrukowany uchwyt 3D (otwiera się w nowej karcie), który może włączyć kamerę Continuity w macOS Ventura, która używa twojego iPhone'a jako kamery internetowej dla twojego Maca i nie mogę się doczekać, aby użyć go dla siebie. Zawodowiec.

nie bardzo się doczekać

(Zdjęcie: Apple)

Gdybym był na przykład podczas rozmowy Zoom lub Skype, odbiorca widziałby mnie w wysokiej jakości, nawet przy zastosowanych filtrach. Ale na Macu wszystko wygląda ziarnisto i chociaż myślałem, że może to być spowodowane rozmazaniem obiektywu, przyznałem, że to wyłącznie zasługa kamery internetowej.

Dlatego nie mogę się doczekać kontynuacji aparatu w macOS Ventura. Ta funkcja sprawia, że ​​nie mogę się doczekać aktualizacji macOS, ponieważ pozwala mi przypiąć iPhone'a do tyłu MacBooka Pro i używać go do ważnych rozmów wideo co tydzień.

Ale Jonathan Wight rozwiązał już problem polegający na tym, że zastanawialiśmy się, kiedy pojawi się akcesorium do podłączenia iPhone'a do komputera Mac, dzięki swojemu rozwiązaniu drukowanemu w 3D.

Projekt i wydruk mocowania kamery ciągłości do mojego iMaca Pro, zmodyfikuję go jutro do MacBookPro Pliki do druku 3D: https://t.co/WvvWfmvO3EGithub repozytorium: https://t.co/ZckfVPO6pu Nie trzeba czekać dla firmy Belkin lub innej osoby zajmującej się edycją strony trzeciej. pic.twitter.com/vuOoAZlSUcCzerwiec 14, 2022

Zobacz więcej

Nie mam drukarki 3D, ale niektórzy znajomi ją mają. Ponieważ publiczna wersja beta pojawi się w lipcu według Apple, kuszące jest zainstalowanie macOS Ventura, wydrukowanie powyższego dla mnie i sprawdzenie, jak dobrze działa ta funkcja.

Z jednej strony, nowa funkcja to przyznanie się przez Apple, że nie mogą wystarczająco szybko ulepszyć kamer internetowych Mac, co czyni ją kolejną najlepszą rzeczą. Ale z drugiej strony Twój iPhone ma inne zastosowanie podczas pracy na komputerze Mac oprócz ładowania.

Bez względu na rozumowanie stojące za aparatem ciągłości, jest to funkcja, której nie mogę się doczekać, aby wypróbować, prawie tak samo jak nowy ekran blokady iOS 16. Modele iPhone'a z MagSafe, który pozwala urządzeniom połączyć się magnetycznie z telefonem w celu inteligentnego ładowania, stają się podstawką , a teraz aparat.

Jeśli chcesz to wypróbować i mieć starszego iPhone'a, jest kilka świetnych ofert na iPhone'a 13, aby upewnić się, że jesteś gotowy na aparat ciągłości, gdy macOS Ventura pojawi się jeszcze w tym roku.

Udostępnij to