Wygląda na to, że LinkedIn w końcu dogonił resztę świata mediów społecznościowych, wprowadzając nową funkcję, która pozwoli użytkownikom zaplanować wysyłanie postów w późniejszym terminie.

Jak potwierdził (otwiera się w nowej karcie) ekspert ds. mediów społecznościowych, Matt Navarra, witryna poświęcona pracy uruchomiła teraz to narzędzie, a niektórzy użytkownicy mogą już z niego korzystać na platformach Android i internetowych.

Narzędzie powinno być przydatnym dodatkiem dla osób i firm, które używają LinkedIn bardziej jako centrum mediów społecznościowych dla ogółu społeczeństwa, umożliwiając im przygotowywanie postów z wyprzedzeniem i publikowanie ich w dowolnym momencie, na przykład w związku z wydarzeniem lub premierą produktu. produkt.

Planowanie LinkedIna

Podobnie jak inne witryny, które wprowadziły ten sam rodzaj funkcjonalności, nowy dodatek pojawi się jako ikona zegara obok posta na LinkedIn. Po wybraniu użytkownicy będą mogli napisać cały post, a następnie wybrać datę i godzinę publikacji.

Wydaje się, że ta funkcja wciąż jest dostępna dla wielu użytkowników, ale biorąc pod uwagę jej przydatność, nie mamy wątpliwości, że wszyscy na LinkedIn powinni ją wkrótce otrzymać.

Uruchomienie jest najnowszym dodatkiem do LinkedIn, który ma sprawić, że jego platforma będzie bardziej intuicyjna i użyteczna dla użytkowników na całym świecie.

(Źródło zdjęcia: Matt Navarra)

Witryna dodała ostatnio więcej kroków, aby pomóc użytkownikom zweryfikować legalne profile w ramach rozprawy z fałszywymi kontami i botami.

Użytkownicy mogą teraz zweryfikować swoje konto za pomocą służbowego numeru telefonu lub konta e-mail w nowej sekcji „Informacje o tym profilu”, która będzie zawierać również informacje o tym, kiedy konto zostało utworzone i kiedy ich dane były ostatnio aktualizowane.

Kolejna niedawno wydana funkcja pozwala wreszcie użytkownikom dodawać łącze do strony internetowej do swoich profili, dając tym, którzy mają włączony tryb twórcy, możliwość dodania łącza u góry swojego profilu pod nazwą użytkownika i opisem oraz na górze obserwatora i połączeń.

Jednak użytkownicy mogą chcieć zachować ostrożność podczas korzystania z LinkedIn do poszukiwania nowych stanowisk po tym, jak niedawna ankieta wykazała, że ​​słabsze więzi (np. silniejszy efekt.

Stwierdzono również, że obcowanie z osobami mniej znanymi jednostce zwiększa mobilność zawodową, chociaż efekty zmniejszają się po pewnym czasie.

  • Są to najlepsze strony z ofertami pracy, w których można zatrudnić nowych pracowników i znaleźć następną pracę
Udostępnij to