Prawdopodobnie widziałeś wiele ofert Prime Day w tym roku, które wydają się trochę głupie: jasne, nowa niska cena na iPadzie jest fajna, ale jeśli nadal jest to czterocyfrowa suma, po co? Podobnie ogromne rabaty na urządzenia, których tak naprawdę nie potrzebujesz w swoim życiu, mogą wydawać się nieco zbędne.

Dlatego w przypadku ofert Prime Day 2022 wahałem się przed wydawaniem pieniędzy na cokolwiek – kto ma pieniądze na przypadkowe gadżety zaprojektowane do robienia rzeczy, które możemy robić sin ellos?

Nie, lepiej oszczędzaj moje pieniądze na podstawowe produkty, takie jak jedzenie i przybory toaletowe, zamiast wysyłać je do Amazon. A przynajmniej tak myślałem, ale zdałem sobie sprawę, że mogę zrobić jedno i drugie.

Okazuje się, że Amazon sprzedaje wiele produktów, które naprawdę są potrzebne do przeżycia. Jak zwrócił mi uwagę znajomy, w sklepie internetowym można nie tylko kupić produkty takie jak żel pod prysznic lub papier toaletowy, ale także kupić je w opakowaniach zbiorczych ze zniżką.

Jednak podczas Prime Day te pakiety zbiorcze, które już oferują zniżkę przy ich zakupie, również widziały wiele ofert Prime Day. Widzę 40% lub 50% zniżki na niektóre naprawdę przydatne przedmioty codziennego użytku, co sprawia, że ​​ceny są znacznie niższe niż gdybym musiał je odebrać w moim lokalnym sklepie.

Tak więc w środku kryzysu związanego z kosztami utrzymania istnieją sprytne sposoby oszczędzania pieniędzy w dłuższej perspektywie. Nie, nie mam na myśli automatycznych odkurzaczy, potwornych ekspresów do kawy czy drogich automatów do gier wideo; nie, mam na myśli czyszczenie wałków i żel pod prysznic.

Wymiana szafek sklepowych

Przykładem czegoś, co kupiłem od razu, był papier toaletowy – jeśli szukasz go hurtem, możesz go łatwo znaleźć w bardzo niskich cenach. Oczywiście im więcej kupisz, tym tańsza jest rolka, ale nawet zakup dwóch paczek po 9 sztuk pomógł mi zaoszczędzić pieniądze. Tylko upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkiego!

Za cenę kufla mam teraz dość bagna, by przetrwać apokalipsę. Lub wymyślić cały zamek Windsor.

Znajdź oferty Prime Day na luzem rolki papieru toaletowego: Stany Zjednoczone (otwiera się w nowej karcie) | Wielka Brytania (otwiera się w nowej karcie)

Kolejną rzeczą, którą koniecznie dodałam do swojej listy, był żel pod prysznic – jeśli podobnie jak ja, zwykle kupujesz nową butelkę, gdy ostatnia wyschnie. Ale Amazon ma mnóstwo 4- i 6-paków popularnych marek, zwykle po nieco niższych cenach niż kupiłbyś sam.

Dodaj do tego ofertę Prime Day, a masz mnóstwo prań za jedną niską cenę. Oszczędności wykorzystałam nawet na bardziej wyszukany żel pod prysznic na randkę.

Znajdź oferty luzem żelu pod prysznic Prime Day — USA (otwiera się w nowej karcie) | Wielka Brytania (otwiera się w nowej karcie)

(Zdjęcie: Shutterstock)

Coś, co przyjaciel dodał do mojej listy, to kawa – kawę rozpuszczalną i prawdziwą kawę można kupić hurtowo, aby zaoszczędzić pieniądze, i jest sporo ofert na ten temat (choć dziwnie więcej w Wielkiej Brytanii niż w USA). USA) .

To nie były jedyne przedmioty kupowane hurtowo na Amazon, nie były nawet jedynymi na mojej liście zakupów, ale niestety jestem spłukany. Oto kilka wskazówek, których chciałbym udzielić, aby znaleźć własne pasujące oferty.

Znajdź oferty hurtowej kawy Prime Day — Stany Zjednoczone (otwiera się w nowej karcie) | Wielka Brytania (otwiera się w nowej karcie)

Jak kupować niezbędne rzeczy na Amazon

  • Upewnić się poszukaj „luzem” obok swojego produktu – w ten sposób upewnisz się, że otrzymasz wiele pakietów, które już zapisałeś. Tak więc „masowy żel pod prysznic” pozwoli Ci znaleźć lepsze rabaty.
  • Pamiętać trzymaj się marek, które znasz – szukając produktów luzem, łatwo jest znaleźć przypadkowe tanie marki, o których być może wcześniej nie słyszałeś. Jasne, nawet najniższe ceny mogą wydawać się kuszące, ale nie chcesz kupować czegoś w dużych ilościach, jeśli nie wiesz, jak to będzie dobre.
  • Tylko kupuj rzeczy, na które masz miejsce – Nie ma sensu kupować 200 pudełek papieru toaletowego, jeśli nie masz własnego magazynu do przechowywania, więc bądź skromny w swoich wydatkach.
  • Unikaj produktów, które wymagają własnych sztuczek. (chyba że faktycznie je posiadasz) – jasne, saszetki z kawą brzmią pysznie, ale kiedy weźmiesz pod uwagę cenę ekspresu do kawy, który je obsługuje, ostatecznie marnujesz pieniądze razem. I nie musisz oszczędzać dużo pieniędzy na tabletkach do zmywarki, jeśli myjesz wszystkie naczynia ręcznie.
  • Oferty, które kupiłem w Prime Day

    Udostępnij to