Jeśli przegapiłeś zakup Oculus Quest 2 przed sierpniową podwyżką cen, masz szczęście: Meta oferuje oferty w Czarny piątek na zestaw słuchawkowy VR, które są lepsze niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej.

18 listopada przez ograniczony czas (prawdopodobnie do północy 25 listopada, czyli samego Czarnego Piątku), Meta będzie sprzedawać Oculus Quest 2 za 349.99 € i 429.99 € odpowiednio za modele 128 GB i 256 GB. Czekamy na szczegóły dotyczące cen dla Wielkiej Brytanii i Australii. bramkowy. 50 USD i 70 USD zniżki na odpowiednie ceny nie są takie złe dla Quest 2 – najlepsza oferta, jaką widzieliśmy wcześniej, dawała podobną zniżkę na odnowiony model, ale poprawiła się.

W tej cenie nie tylko gogle VR, ale także dwie darmowe gry: Beat Saber i Resident Evil 4 VR. Beat Saber to połączenie Guitar Hero i Gwiezdnych wojen, o którym nie wiedziałeś, że potrzebujesz: używasz broni podobnej do miecza świetlnego, aby ciąć ruchome cele w rytm muzyki. Tymczasem Resident Evil 4 to prawdopodobnie najlepsza gra VR z Quest 2 – ten pełen akcji remake klasycznej przygodówki pełnej horroru oferuje wciągającą rozgrywkę i trzymającą w napięciu fabułę, z którą może konkurować niewiele innych tytułów.

Beat Sabre i Resident Evil 4 zazwyczaj kosztują odpowiednio 30 € / 23 € / 47 AU i 40 € / 30 € / 50 AU, więc dzięki tym ofertom Oculus Quest 2 w Czarny piątek oszczędzasz 120 € na 128-pakowym modelu GB i 140 € jeśli masz 256 GB. Jeśli i tak planowałeś kupić te gry, a biorąc pod uwagę ich jakość, powinny one znajdować się na szczycie twojej listy życzeń, to oferty Meta w Czarny piątek nie są tymi, których chcesz przegapić.

Wpis na blogu Meta Quest (otwiera się w nowej karcie) ujawnił, że oferty te będą dostępne 18 listopada w Amazon, Best Buy, Walmart, GameStop, Target, Meta.com i u uczestniczących sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii. Jak wspomniano powyżej, skontaktowaliśmy się z Meta, aby uzyskać więcej informacji na temat ofert w Wielkiej Brytanii i Australii (takich jak cena i dostępność) i zaktualizujemy tę historię, gdy skontaktujemy się z Tobą.

Analiza: który model Oculus Quest 2 jest dla Ciebie odpowiedni?

Jeśli jesteś sprzedany na Quest 2 i planujesz skorzystać z jednej z tych zniżek w Czarny piątek, prawdopodobnie próbujesz teraz zdecydować, który model uzyskać: 128 GB lub 256 GB.

Poza przestrzenią dyskową i ceną oba urządzenia są identyczne iz mojego doświadczenia wynika, że ​​lepiej jest kupić tańszą wersję 128 GB i zaoszczędzić resztę (lub wydać ją na gry VR).

Pliki gier VR są zwykle dość małe, więc powinieneś pobrać wszystko z naszej listy najlepszych gier Oculus Quest 2, a następnie kilka, zanim zbliżysz się do 128 GB. Ponadto, nawet jeśli zapełnisz swoje miejsce górą gier cyfrowych, możesz po prostu usunąć niektóre, w które nie grałeś od dłuższego czasu, i zainstalować nowy tytuł; jeśli masz dobrą prędkość internetu, gra powinna pobrać się dość szybko.

W rzeczywistości mam mniejszy 2 GB Oculus Quest 64, który Meta od tego czasu zaprzestał i używam powyższej metody, aby uniknąć problemów z przechowywaniem, więc 128 GB powinno być więcej niż w porządku. To powiedziawszy, wyprzedaż w Czarny piątek na modelu 256 GB jest dobra, więc jeśli chcesz wziąć udział, teraz byłby czas, aby to zrobić, ale szczerze mówiąc, nie musisz.

Nie chcesz zadania 2? Spójrz na inne najlepsze dostępne gogle VR.

Dzisiejsze najlepsze oferty Oculus Quest 2

(*2*) (otwiera się w nowej karcie)metawyszukiwanie (otwiera się w nowej karcie)Oculus Quest 2 256 GB (otwiera się w nowej karcie)metawyszukiwanie (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to