65-calowy telewizor OLED firmy Sony otrzymuje

Oferty Best Buy na Super Bowl TV są transmitowane na żywo, co oznacza, że ​​możesz oglądać najlepsze gry w rekordowo niskiej cenie, dzięki czemu możesz oglądać wielki mecz w wielkim stylu. Jedną z naszych ulubionych ofert jest imponujący 8-calowy telewizor Sony A65H OLED, który jest w sprzedaży za 2,899.99 3,299.99 EUR (było 600 XNUMX EUR). To ogromna zniżka w wysokości XNUMX USD i fantastyczna cena za bogaty w funkcje wyświetlacz OLED.

Telewizor Sony A8H Series, idealny do wielkich gier, jest wyposażony w funkcje premium i zapewnia oszałamiający obraz z realistycznymi obrazami dzięki wydajnemu procesorowi Ultimate X1 i ekranowi OLED. Telewizor 4K jest wyposażony w miliony pikseli OLED z technologią Pixel Contrast Booster, która zapewnia głęboką czerń i żywe kolory, zapewniając ostry kontrast i realistyczne obrazy. Smart TV oferuje również tryb gry zapewniający superpłynne wrażenia i współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google w celu sterowania bez użycia rąk.

Jeśli szukasz więcej wspaniałych ofert, poniżej wymieniliśmy najlepsze oferty Best Buy na Super Bowl TV, w tym ogromne zniżki od LG, Samsung i Vizio.

Oferta na telewizor Super Bowl OLED

Więcej ofert Super Bowl TV w Best Buy

Zobacz więcej najlepszych ofert tanich telewizorów już teraz oraz najtańsze oferty i ceny telewizorów OLED.

Możesz również zobaczyć wspaniałe oferty w naszym przewodniku po najlepszych ofertach na Dzień Prezydenta w 2022 roku.

Udostępnij to