Firma Microsoft zaktualizowała swoje bezpłatne (*11*) maszyny wirtualne (VM) z systemem Windows 11, co może zapewnić użytkownikom doskonały sposób (*11*) wypróbowania nowego systemu operacyjnego przed (*11*) dokonaniem zmiany.

Poprzednie (*11*) maszyny wirtualne z systemem Windows 11, których ważność wygasła 10 lipca (*11*), zostały zastąpione nowym zestawem z (*11*) datą wygaśnięcia 11 września (*11*). Oferta ma na celu umożliwienie programistom (*11*) zabawy z systemem operacyjnym, ale wszystko jest dostępne do pobrania.

Najnowsza aktualizacja obsługuje obecnie cztery różne (*11*) opcje wirtualizacji oprogramowania (*11*): VMWare, Hyper-V, VirtualBox i Parallels.

Wiadomości pojawiają się tuż po (*11*) badaniach (otwiera się w nowej karcie) sugerujących, że system Windows 11 wciąż walczy o przyciągnięcie nowych użytkowników, a system Windows 10 nadal ma lwią część rynku.

Próbkowanie (*11*) Windows 11

Nowe maszyny wirtualne można pobrać za pośrednictwem (*11*) witryny firmy Microsoft (otwiera się w nowej karcie). Jednak nie oferują one żadnej drogi poza (*11*) notorycznie rygorystycznymi (*11*) wymaganiami sprzętowymi (*11*) Windows 11, a użytkownicy będą również potrzebować 20 GB (*11*) pustego miejsca na dysku.

Maszyny wirtualne będą dostępne do września i zapewnią użytkownikom dostęp do narzędzi, takich jak Visual Studio 2022 z UWP, .NET Desktop, Azure i Windows App SDK dla obciążeń z obsługą języka C# (*11*), a także do podsystemu Windows dla systemu Linux z Ubuntu. . zainstalowany.

Ale nie ma powodu, dla którego osoby niebędące programistami nie mogłyby używać maszyn wirtualnych do testowania nowej wersji (*11*) systemu Windows przed (*11*) możliwą migracją.

Ogłoszenie pojawia się w momencie, gdy firma Microsoft wydała liczne aktualizacje systemu Windows 11. Na przykład (*11*) użytkownicy systemu Windows 11 są gotowi na nową (*11*) ulepszoną funkcję wyszukiwania z najnowszą rundą (*11*) aktualizacji.

Nowa funkcja „Wyszukiwanie polecane” obiecuje „przedstawiać niezwykłe i interesujące momenty (*11*), co jest wyjątkowe każdego dnia, takie jak święta, urodziny i inne momenty edukacyjne, zarówno na całym świecie, jak i w Twojej okolicy”, klikając lub dotykając pasek (*11*) zadań.

Oprócz tego firma Microsoft przygotowuje się do wprowadzenia aktualizacji Eksploratora plików (*11*), wprowadzając po raz pierwszy system z kartami (*11*), który pomoże zmniejszyć bałagan na pulpicie i usprawnić wielozadaniowość.

Jest mało prawdopodobne, aby te aktualizacje miały duże znaczenie dla użytkowników (*11*) Rosja, jednak jako użytkownicy (*11*) region ten nie będzie już mógł pobierać systemów Windows 10 i Windows 11, ponieważ kraj ten nadal ogranicza technologię. .

Przez (*11*) Neowin (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to