Ktokolwiek zarządza kontem EA na Twitterze, przebił się przez gniazdo szerszeni z tweetem wykluczającym gry dla jednego gracza.

Zastanów się nad stajnią niesamowitych tytułów dla jednego gracza pod parasolem EA, aby docenić prawdziwą zuchwałość tweeta. Jest tam Mass Effect, Dragon Age i długo działający klasyk The Sims, żeby wymienić tylko kilka. Jak mówimy, Bioware pracuje nad Dragon Age 4: Dreadwolf, podczas gdy The Sims 5 jest w niezwykle wczesnej fazie „koncepcji”.

Nic więc dziwnego, że konto EA na Twitterze ma swoje przysłowiowe spiczaste tyłki (całkowicie uzasadnione). Opublikowani twórcy gier EA również przyłączyli się do walki, aby skomentować błędny tweet (otwiera się w nowej karcie). Oprócz przerażających piór tak silnych, że praktycznie zostały oderwane, szum przyćmił inne ważne wiadomości: EA zaprasza graczy do wypróbowania Skate 4 „pre-pre-pre-alpha”.

Myślenie o pracy do północy przez większą część roku, aby pomóc w uruchomieniu Mass Effect 2. https://t.co/POtZrFX0FiJuly 1, 2022

Zobacz więcej

Konto na Twitterze (otwiera się w nowej karcie) od tego czasu „przyznało się do błędu i powiedziało: „Zasłużona pieczeń. Przyjmiemy to L, ponieważ granie w gry jednoosobowe sprawia, że ​​jest to 11." Możesz postawić tak. Przeszedłem z chwiejnej 11 do solidnej XNUMX i nie będę widział różnicy!

Oprócz wcześniejszej odpowiedzi pisarza Bioware Patricka Weekesa na temat jego nocnego załamania, dyrektor kreatywny Dragon Age, John Epler, włączył się z idealnym gifem (otwiera się w nowej zakładce) Jima z Biura. Znasz to. Reżyserka gry Dragon Age 4, Corinne Busche, również nie przegapiła dobrej zabawy, tweetowania (otwiera się w nowej karcie):

„Jedynym powodem, dla którego wiem, że nie wszyscy żyjemy w najciemniejszej linii czasu, jest to, że graliśmy solo w DA:D”.

Ale nie traćmy z oczu tego, co nowego w Skate 4 pośród tego wszystkiego, ponieważ możesz zarejestrować się, aby zagrać w niesamowitą i super zajebistą pierwszą iterację tego tytułu.

Jak grać zapisz się na skate 4 alpha

Kupiłem Twitter officiel de Skate (ouvre dans un nouvel onglet), aby podzielić się nowym bande-annonce, z którym możesz skonsultować się z ci-dessus, nawet jeśli jest link do strony rejestracyjnej z testami jeu Skate insider (ouvre dans un new patka). Nic dziwnego, że jest to zamknięty tekst, a twórcy zauważają, że „wkrótce”. Strona FAQ (otwiera się w nowej karcie) mówi:

"Byli bardzo wcześnie(*4*) w rozwoju skateboardingu. i wprowadzić graczy do gry znacznie wcześniej niż jest to normalne w naszej branży. Jesteśmy niesamowitą pasją do skateboardingu. i chcemy mieć pewność, że tworzymy najlepszą możliwą grę i dlatego chcemy, abyście grali i przekazywali nam swoje uwagi wystarczająco wcześnie, abyśmy mogli podejmować znaczące decyzje i zmiany przed globalną premierą.

Nie ma gwarancji, że dostaniesz się po zarejestrowaniu, a gracze zaproszeni do udziału „na podstawie różnych czynników określonych przez nasze cele testowe na tym etapie opracowywania”.

Jeśli jesteś zainteresowany, zarejestruj się już teraz i trzymaj kciuki!

Udostępnij to