1643287805 166 Best Spider Man No Way Home Meme References

Ostrzeżenie: śledzą główne spoilery do Spider-Mana: No Way Home.

Tom Holland ujawnił, że kilka odniesień opartych na memach w Spider-Man: No Way Home zostało zaimprowizowanych w dniu kręcenia, a nie wpisanych do scenariusza.

Rozmawiając ze współpracownikami Tobey Maguire i Andrew Garfieldem w ramach pierwszego (i prawdopodobnie jedynego) wywiadu ze wszystkimi trzema Spider-Men, Holland powiedział: „Od [Garfielda] łamiącego Tobey’owi plecy, do [Garfielda], który miał pomysł, by wskazać na nas, to było wszystko, co sobie wyobrażaliśmy tego dnia.

Najwyraźniej Garfield, który założył kultowy czerwono-niebieski garnitur w The Amazing Spider-Man z 2012 roku i jego sequelu z 2014 roku, był głównym dowcipnisiem tego filmu.

Poniżej możecie obejrzeć pełny wywiad ze wszystkimi trzema aktorami (za pośrednictwem YouTube).

Nawiasem mówiąc, to również Garfieldowi najtrudniej było zachować tajemnicę zjazdu Spider-Man: No Way Home. W szczytowym momencie przed premierą filmu aktor był w trasie prasowej, aby promować swój nowy film Netflix, Tick, Tick… ​​Boom!, i często był pytany o jego zaangażowanie w projekt Marvel.

– Byłem tam – powiedział Garfield. „Naprawdę myślę, że miałem najtrudniejszy czas. [Wyrzucenie] w świat zbiegło się z koniecznością kłamstwa, ze względu na tę publiczną reakcję […] Podobało mi się, to było całkiem zabawne. To było jak gra, jak wilkołak lub tłum, w której wiesz, że jesteś wilkołakiem, ale musisz przekonać wszystkich, że nie jesteś.

zebrać gang razem

W tym samym wywiadzie Maguire ujawnił również, jak producentka Spider-Mana Amy Pascal i szef Marvela Kevin Feige zwabili go i Garfielda do franczyzy, którą obaj aktorzy najwyraźniej zostawili.

„Amy [Pascal] była jak:„ Chętnie z tobą porozmawiamy. Wiesz, o co chodzi – powiedział Maguire. „To było naprawdę intrygujące, ale pomyślałem też: „No cóż, co zamierzamy zrobić? I to była trochę tajemnica”.

Z drugiej strony Garfield zwrócił się do Tobeya, gdy zadano mu to samo pytanie. „Cóż, po prostu czekałem, aby zobaczyć, czy Tobey to zrobi”, powiedział, „Pomyślałem:„ Cóż, nie mam wyboru ”.

W końcu to dobra robota, że ​​obaj aktorzy wrócili. Po zdobyciu trzeciego co do wielkości debiutu kasowego wszechczasów, Spider-Man: No Way Home stał się od tego czasu szóstym najbardziej dochodowym filmem w historii, osiągając 1.69 miliarda dolarów na całym świecie.

Jeśli chodzi o to, czy „No Way Home” będzie ostatnim filmem za kadencji Toma Hollanda jako tytułowego webslingera, nie ma jurorów. Producent franczyzy Amy Pascal został niedawno cytowany jako powiedział, że Marvel i Sony planują obecnie przyszłe filmy Spidey w reżyserii Toma Hollanda, ale od tego czasu eksperci podają w wątpliwość te twierdzenia.

Jednak cokolwiek stanie się ze Spideyem w przyszłości, fani prawdopodobnie będą spać spokojnie, nawet jeśli No Way Home stanie się wezwaniem do działania dla trzech pokoleń ukochanego superbohatera.

Udostępnij to