Najlepsze filmy 4K Ultra HD Blu-ray

Aktualizacja: Jeden z najbardziej imponujących do tej pory Blu-ray 4K Ultra HD, superbohater Aquaman został dodany do naszej listy. Dowiedz się, dlaczego na stronie 2!

Najlepsze filmy 4K Ultra-HD na Blu-ray oferują wrażenia, które łączą w sobie to, co możesz zbliżyć do kina w swoim salonie. W rzeczywistości wraz z pojawieniem się systemów dźwiękowych HDR, Dolby Vision i Dolby Atmos nie ma wątpliwości, że wrażenia są lepsze. I nie zapominajmy o fanach filmów wśród nas, którzy chcą po prostu oglądać kilka filmów w kółko w najlepszej jakości obecnie dostępnej dla ich domu.

Wierność obrazu oferowana przez najlepsze płyty Blu-ray 4K Ultra-HD jest najbardziej zbliżona do prawdziwych wrażeń kinowych że widzowie mogą żyć poza kinem. A teraz, gdy z dnia na dzień coraz częściej spotyka się wysoki zakres dynamiki (HDR), reprodukcja kolorów sprawi, że filmy w standardowej rozdzielczości będą wyglądały zgrzytliwie w porównaniu z nimi. Wysoka rozdzielczość i HDR łączą się, oferując inne wrażenia wszystkiego, co widziałeś wcześniej we własnym salonie. Nie wspominając o tym, że najlepsze dyski Blu-ray 4K Ultra-HD zniszczą wszystko, co możesz przesyłać strumieniowo online.

To prawda, że ​​niektóre usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix i Amazon Prime Video oferują sporą ilość treści w 4K – Netflix OriginalsNa przykład nie będziesz miał szans, próbując znaleźć najnowsze filmy 4K z HDR na tych platformach. A nawet wśród starszych tytułów znalezienie tytułów obsługujących obie technologie będzie rzadkością.

Te usługi przesyłania strumieniowego mogą zawierać mnóstwo niesamowitych treści, korzystając z telewizora 4K, ale znalezienie takiej samej ilości treści, jaką oferują najlepsze dyski Blu-ray 4K Ultra-HD, może zająć dużo czasu. A nawet jeśli zdecydujesz się poczekać, jakość obrazu przesyłanego strumieniowo wideo nie osiąga nawet wierności oferowanej przez Blu-ray 4K Ultra-HD.

Pamiętając o tym Przygotowaliśmy listę najlepszych filmów Blu-ray 4K Ultra HD, które możesz dziś kupić. Każdy z dysków z tej listy, niezależnie od jakości filmów, można uznać za „jakość wzorcową” i każdy z nich dokładnie przetestowaliśmy, aby upewnić się, że jest godny naszej rekomendacji. Co najlepsze, każda płyta Blu-ray 4K Ultra HD nie zawiera regionów.. Więc każdy, kto ma odtwarzacz Blu-ray 4K, może oglądać te filmy.

Czytaj dalej, aby zobaczyć, które płyty Blu-ray 4K Ultra HD zostały dodane do listy!

Udostępnij to