Niezależnie od tego, czy szukasz operatora, czy odblokowanego urządzenia, wszystkie najlepsze oferty tego tygodnia na Samsunga Galaxy Z Flip 3 znajdziesz właśnie tutaj, na tej stronie. Porównaliśmy wszystkie opcje i znaleźliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie najlepszym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, wskakując na składany wóz.

W rzeczywistości jego cena początkowa wynosząca 999 euro sprawia, że ​​​​jest to mniej więcej taka sama cena jak Galaxy S21 Plus, chociaż nikt nie nazwałby Galaxy Z Flip 3 urządzeniem „przystępnym cenowo”. To powiedziawszy, istnieje kilka sprytnych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy dzięki ofertom Galaxy Z Flip 3 w tym tygodniu, niezależnie od tego, czy szukasz odblokowanego, czy przenośnego urządzenia.

Główne aktualizacje obejmują nowy, mocny Snapdragon 888, rozszerzoną osłonę wyświetlacza czterokrotnie większą niż w poprzednim modelu oraz nowe aktualizacje oprogramowania aparatu. Samsung poprawił również częstotliwość odświeżania wewnętrznego wyświetlacza, dzięki czemu szybko przechodzi do 120 Hz, dostosowując ją do najnowszych flagowych urządzeń na rynku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o specyfikacjach tego urządzenia, dołączyliśmy mini recenzję na dole strony, tuż pod najlepszymi ofertami Galaxy Z Flip 3 w tym tygodniu.

(*3*)Oferty Samsunga Galaxy Z Flip 3

Dzisiejsze najlepsze odblokowane oferty Galaxy Z Flip 3

https://lacomparacion.com/wp-content/uploads/2021/05/El-nuevo-iPad-Pro-2021-es-la-mejor-tableta-que.gif

Oferty Samsung Galaxy Z Flip 3: co musisz wiedzieć

Specyfikacja Samsung Galaxy Z Flip 3

Oferty Samsung Galaxy Z Flip 3: Podsumowanie specyfikacji

(Zdjęcie: Samsung)

ES: android | Tamano de pantalla: 6,7 cala (wewnątrz) 1,9 cala (na zewnątrz) | Rozdzielczość: 2640 x 1080 (wewnątrz) 512 x 260 (na zewnątrz) | UPC: Ośmiordzeniowy 64-bitowy 5 nm | pamięć: 8 GB | Lestera: nie dotyczy |Przechowywanie: 128/256GB | Bateria: 3300 XNUMX mAh | Tylna kamera: Główny 12 MP, ultraszeroki 12 MP | Przedni aparat: 10MP

W końcu Samsungowi udało się zrobić to, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe: wyprodukować składane urządzenie, które w rzeczywistości kosztuje mniej więcej tyle samo, co „zwykłe” urządzenie o podobnych specyfikacjach. Cóż, relatywnie rzecz biorąc, Samsung Galaxy Z Flip 3 wciąż kosztuje 999 USD w chwili premiery, co nie jest dokładnie kieszonkową zmianą.

To stawia go w tym samym przedziale cenowym, co flagowce „plus”, takie jak iPhone 12 Pro i Samsung Galaxy S21 Plus – potężne urządzenia, ale nie mocniejsze niż Samsung Galaxy Z Flip 3, dzięki nowemu zestawowi Snapdragon 888. chipy Mówiąc najprościej, nie płacisz podatku technologicznego za korzystanie ze składanego urządzenia, a nawet otrzymujesz nowe ulepszenia projektowe.

Podczas wstępnej inspekcji Flip 3 może wyglądać bardzo podobnie do swojego poprzednika, ale teraz ma czterokrotnie większy ekran Cover, ulepszony wyświetlacz wewnętrzny z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz wzmocniony zawias, który wydaje się znacznie płynniejszy. . Samsung porzucił również szklaną zewnętrzną tylną konstrukcję dla tej nowej iteracji, wybierając zamiast tego nowy „plastikowy” projekt. Niektórym ta zmiana może się nie podobać, ale oznacza to tańsze i trwalsze urządzenie.

Zobacz naszą praktyczną pracę Samsung Galaxy Z Klapka 3 (otwiera się w nowej karcie) examen

Udostępnij to