Chip M1 firmy Apple zawstydza Surface Pro X
Wygląda na to że Aplikacje na Androida mogą pojawić się na MacBookach i Apple Macach z nowym chipem M1 z aplikacją BlueStacks, która wprowadza obsługę komputerów ARM.

Pod koniec ubiegłego roku Apple rozstał się z Intelem, aby stworzyć własne chipy MacBook i Mac oparte na architekturze ARM, znane jako chip M1.

To pozwoliło MacBook M1s będzie stosunkowo łatwo uruchamiał aplikacje na iOS, ponieważ zostały zaprojektowane dla iPhone'ów i iPadów, które również są oparte na sprzęcie ARM. To otworzyło te komputery Mac na tysiące genialnych aplikacji i gier.

A teraz ta biblioteka wkrótce się rozrośnie.

Przyjdź do BlueStacks 5

BlueStacks to emulator Androida popularne wprowadzanie aplikacji na Androida na komputery PC. W tej chwili działa tylko na procesorach Intel lub AMD, ale wkrótce pojawi się obsługa ARM.

Podczas gdy aplikacje na Androida będą wymagały pewnego stopnia emulacji, aby działać na MacBooku M1s (lub urządzeniach Windows 10 z procesorami ARM), fakt, że aplikacje na Androida działają normalnie na ARM, oznacza, że ​​nie ma potrzeby `` tłumaczenia binarnego '', takiego jak główny architekt BlueStacks Sharad. Agarwal ujawnia.

Podczas gdy BlueStacks 5 ostatecznie wprowadzi aplikacje na Androida na urządzenia z systemem Windows 10 oparte na architekturze ARM, wydaje się, że firma planuje przede wszystkim wprowadzić aplikacje na Androida na komputery Mac, a Agarwal powiedział: „Obserwujemy, jak rynek BlueStacks App Player znacznie rośnie wraz z Apple. zatwierdzanie wykonywania aplikacji iOS w formacie Mac. »

BlueStacks 5 jest obecnie w wersji beta i oferuje krótszy czas instalacji i uruchamiania aplikacji, 40% mniejsze zużycie pamięci RAM, płynniejszą liczbę klatek na sekundę podczas gier oraz „tryb Eco”, który zmniejsza zużycie procesora o 80% podczas pracy wielozadaniowej.

Dzięki aplikacjom na Androida dołączającym do aplikacji na iOSOprócz wielu istniejących aplikacji na komputery Mac, których można używać na komputerach Mac M1 i Macbookach, takich jak MacBook Air (M1, 2020), obecnie nasz wybór najlepszego laptopa na świecie. Świat, wkrótce będziesz mieć ogromną bibliotekę wspaniałych aplikacji z systemem macOS Big Sur.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple Macbook Air (M1 2020)

Via Laptop Mag

SprzedażTOP. jeden
2021 Apple MacBook Pro (14-calowy, chip Apple M1 Pro z ośmiordzeniowym procesorem i procesorem graficznym ...
2021 Apple MacBook Pro (14-calowy, chip Apple M1 Pro z ośmiordzeniowym procesorem i procesorem graficznym ...
Nigdy nie widziałem autonomii, która osiąga 17 godzin; Do 64 GB ujednoliconej pamięci, aby wszystko było szybkie i płynne
1.993,00 EUR

 

Udostępnij to