Las imagenes de Horizon Forbidden West PS4 finalmente se han

Aby uczcić złoty kolor Horizon Forbidden West, Sony i Guerrilla Games w końcu udostępniły zrzuty ekranu z wersji na PlayStation 4.

Krótki klip można obejrzeć na YouTube za pośrednictwem konta PlayStation Asia, wraz z wpisem na blogu PlayStation zawierającym kilka dodatkowych przykładów.

Chociaż widzieliśmy już zrzuty ekranu z gry na PS4, potwierdzające, że pozostanie ona oszałamiająca wizualnie nawet na starszym sprzęcie, nie widzieliśmy jeszcze rzeczywistej gry.

W akcji gra nie tylko wygląda tak dobrze, jak wersja na PS5, ale także wydaje się działać płynnie. Oczywiście nie działa w 60 klatkach na sekundę, ale powinno to przeszkadzać purystom, którzy prawdopodobnie i tak już kupują wersję na PS5.

Warto zauważyć, że pokazana gra działa na PS4 Pro, a nie na standardowej konsoli PS4, ale nie powinno być dużej różnicy w jakości.

co się stanie później?

Oczekuje się, że Horizon Forbidden West, z kilkoma innymi grami, które jeszcze nie pojawiły się na PS4 i PS5, takimi jak God of War: Ragnarok i Gran Turismo 7, stanie się precedensem dla obu platform, aby były równie opłacalnym sposobem ich doświadczania.

To powiedziawszy, właściciele PS4 będą mieli możliwość bezpłatnego uaktualnienia swojej gry do wersji PS5. Będzie to jednak ostatni raz, kiedy Sony oferuje bezpłatne aktualizacje nowej generacji. W przyszłości będziesz musiał zapłacić dodatkowe 10 € (koszt w innych regionach TBC).

Kontynuacja gry Horizon Zero Dawn, której premiera zaplanowana jest na 18 lutego, po raz kolejny pozwoli graczom przejąć kontrolę nad bohaterką Aloy, która wyrusza na wyprawę przez nową granicę, aby znaleźć źródło tajemniczej plagi.

Oprócz znanych i nowych maszyn do polowania oraz nowego otwartego świata do eksploracji, gra zapowiada mnóstwo aktywności i zadań pobocznych.

Guerrilla pracuje również nad spin-offem wirtualnej rzeczywistości, zatytułowanym Horizon Call of the Mountain. Niewiele o tym wiadomo, ale będzie on dostępny wyłącznie dla nowego zestawu słuchawkowego PSVR 2 i pozwoli ci grać zupełnie nową postacią, chociaż pojawi się Aloy.

Udostępnij to