Samsung Galaxy Z Flip 4 może być jeszcze więcej

Kolejna duża premiera Samsunga może nastąpić zaledwie za dwa miesiące, jeśli najnowszy wyciek będzie prawidłowy, ponieważ Samsung Galaxy Z Flip 4 i Samsung Galaxy Z Fold 4 mają zostać zaprezentowane 10 sierpnia.

To według Jona Prossera (otwiera się w nowej karcie), przeciekającego z mieszanymi osiągnięciami, ale który ogólnie był godny zaufania w ostatnich miesiącach.

Najwyraźniej to nie wszystko, co zobaczymy 10 sierpnia, bo w tym dniu również mają zostać zaprezentowane Samsung Galaxy Watch 5 i Samsung Galaxy Watch 5 Pro.

Wydarzenie Samsung/Launch Dump (Threading, 1/2) Premiera S22 w kolorze lawendowym 26 sierpnia Fold 4Phantom Black, Green, Beige Ogłoszenie/Zamówienia w przedsprzedaży 10 sierpnia Premiera 26 sierpniaFlip 4Graphite, Bora Purple, Pink Gold, Blue Ogłoszenie / zamówienia w przedsprzedaży 10 sierpnia Wydanie sierpień czerwiec 268 2022

Zobacz więcej

Nie wtedy będzie można kupić te urządzenia, ponieważ 26 sierpnia to data premiery, a nowy lawendowy kolor dla Samsunga Galaxy S22 również pojawi się w tym czasie.

Prosser ma również wgląd w to, w jakich kolorach będą dostępne te inne urządzenia, przy czym Samsung Galaxy Z Flip 4 najwyraźniej ląduje w odcieniach grafitu, fioletu Bora, różowego złota i niebieskiego, a Samsung Galaxy Z Fold 4 w fantomowej czerni i zieleni. . i beżowy

Jeśli chodzi o Samsung Galaxy Watch 5, wersja 40 mm ma wylądować w fantomowej czerni, srebrze i różowo-złotym odcieniu, podczas gdy model 44 mm ma pojawić się w fantomowej czerni, srebrnym i szafirowym kolorze, a galaxy 46 mm Najwyraźniej Watch 5 Pro będzie sprzedawany tylko w kolorze Phantom Black i Silver.

Chociaż weźmiemy to wszystko z przymrużeniem oka, nie ma w tym nic zaskakującego, a sierpniowa premiera zawsze wydawała się prawdopodobna, ponieważ wtedy Samsung zazwyczaj wprowadza urządzenia z tych zakresów.

Analiza: początek następnego zajętego okresu(*4*)

To ogłoszenie z 10 sierpnia, jeśli to jest data, może być pierwszym z serii wielkich ujawnień technologicznych.

Wtedy prawdopodobnie zobaczymy linię iPhone’a 14 oraz Apple Watch 8 i prawdopodobnie nowe iPady we wrześniu, a 13 września to data wycieku, o której słyszeliśmy.

Następnie w październiku Google prawdopodobnie w pełni wprowadzi Pixel 7, Pixel 7 Pro i Pixel Watch. Wśród tego wszystkiego mogliśmy zobaczyć także inne dość prestiżowe smartfony, takie jak OnePlus 10T i Xiaomi 12T.

Więc jeśli zapowiedzi Samsunga z 10 sierpnia Cię nie ekscytują, powinno być ich o wiele więcej tuż za rogiem.

Udostępnij to