Podczas prezentacji Bethesdy na konsoli Xbox bardziej szczegółowo opisano dwie wersje gry MMO firmy Bethesda, dzięki czemu gracze The Elder Scrolls Online i Fallout 76 zorientowali się, czego mogą się spodziewać.

Po pierwsze, The Elder Scrolls Online zaprezentowało zwiastun swojego najnowszego rozszerzenia High Isle. Po raz pierwszy w długiej historii gry odkryj nowe miejsce. To zupełnie nowy obszar dla ESO, po zbadaniu już wielu innych znanych miejsc w historii Elder Scrolls.

Nie jest jasne, co dokładnie będziemy badać, ale szczególną uwagę zwraca się na Bretonów, którzy wydają się być chętni, aby wyjaśnić o wiele więcej tutaj:

Rozszerzenie też nie potrwa długo, ponieważ zostanie wydane w przyszłym tygodniu, 21 czerwca, na PC i konsole Xbox.

W innym miejscu Fallout 76 otrzyma nową zawartość zatytułowaną The Pitt. Gra MMO zmieniła swój los po rozczarowującym premierze, a gracze, którzy wciąż są w pułapce, będą mieli nową przygodę, w której mogą rozpocząć. Tym razem zabierze graczy do Pitt, aby pomóc grupie ocalałych, którzy próbują obronić swój dom przed fanatykami.

Zwiastun można zobaczyć tutaj:

Fallout 76: The Pitt zaplanowano na wrzesień 2022 roku.

Obie gry istnieją już od kilku lat, ale mają zdrową bazę graczy, więc wspaniale jest zobaczyć więcej treści dla obu. Każdy z nich zaczynał trochę szorstko, ale znalazł drogę do późniejszego życia i mamy nadzieję, że te dwa rozszerzenia jeszcze bardziej wydłużą tę żywotność.

Udostępnij to