Popularność metaverse wzrosła w ostatnich latach, a wiele projektów odnotowało wielokrotności 100x podczas ostatniej hossy.

Niektóre z największych zdobywców to metaverse OG Decentraland, a także nowicjusze Axie Infinity (AXIE) i Sandbox (SAND).

Jednak nowe metawersy cały czas wchodzą do walki, gdy konkurencja się rozgrzewa, a tym, który przyciąga teraz dużą uwagę, jest RobotEra.

Spis treści

RobotEra tworzy własną niszę

RobotEra to całkowicie nowy metaverse, którego celem jest wyrzeźbienie dla siebie niszy w przestrzeni metaverse.

Zamiast podążać podobnymi liniami jak poprzednie Metaverses, RobotEra Metaverse skupia się na tworzeniu wirtualnego świata zdominowanego przez roboty.

Każdy użytkownik grający w metaverse RobotEra będzie miał możliwość stać się swoim własnym robotem, kupić własną ziemię oraz zaprojektować ją i zarządzać nią w sposób, jaki uzna za stosowny.

Skupienie się na decentralizacji

Jednym z głównych celów zespołu RobotEra jest nacisk na decentralizację. Zdecentralizowane autonomiczne organizacje zyskały popularność w ostatnich latach ze względu na ich zdolność do decentralizacji zarządzania projektami, zwłaszcza w przestrzeni kryptograficznej.

W związku z tym token TARO będzie również funkcjonował jako token zarządzania dla RobotEra DAO.

Oznacza to, że zespół RobotEra będzie w stanie wyprzedzić ekosystem kryptowalut, ponieważ będzie mógł wykorzystać kolektywny umysł swojej społeczności i współpracowników.

Przy wsparciu LBanku Labs

Zespół RobotEra pilnie pracował nad utworzeniem partnerstw, które pomogą im stać się mainstreamowym metaverse, i jako taki uzyskał wsparcie LBank Labs, zespołu stojącego za giełdą LBank.

Tak ważne partnerstwo na tak wczesnym etapie jest niezwykle ważne dla przyszłego rozwoju projektu i prawdopodobnie ułatwi notowanie TARO na scentralizowanych giełdach po zakończeniu przedsprzedaży.

Przedsprzedaż RobotEra jest już dostępna

Przedsprzedaż metaverse i rodzimej waluty ekosystemu RobotEra, TARO, jest już dostępna na stronie internetowej RobotEra.

Obecnie cena TARO wynosi tylko 0.02 €, ale ponieważ przedsprzedaż jest kilkuetapowa, cena będzie stopniowo rosła.

W kolejnym etapie przedsprzedaży TARO podniesie cenę do 0.025 €.

Udostępnij to