Xbox Design Lab umożliwia tworzenie niestandardowego kontrolera Xbox Series X, który jest unikalny dla Ciebie. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć gamepad, który odzwierciedla Twoją ulubioną drużynę sportową, Twoją grę wideo, Twoją osobowość lub po prostu wyróżnia się z tłumu, warto zajrzeć do Xbox Design Lab.

Dostępnych jest wiele opcji dostosowywania, które umożliwiają stworzenie idealnego niestandardowego kontrolera Xbox — prawie każdy element można zmienić zgodnie z własnymi upodobaniami, a nawet możesz wygrawerować laserowo wybraną wiadomość na kontrolerze.

Jeśli masz dość używania standardowego kontrolera bezprzewodowego Xbox lub jednego z modeli z limitowanej edycji, takich jak pad Forza Horizon 5, nie podniecił Cię, oto jak stworzyć niestandardowy kontroler Xbox swoich marzeń. . Przypomnienie: te kontrolery działają również na Xbox One, a także na PC i telefonie komórkowym przez Bluetooth.

Wybierz kolor, dowolny kolor

(Zdjęcie: Microsoft)

Przy wyborze nowego korpusu kontrolera Xbox masz do wyboru 18 kolorów, w tym klasyczne, takie jak Robot White i Carbon Black. Dodano również nowe kolory, takie jak Shock Blue, Pulse Red i Volt Yellow. Podgląd wybranego koloru zostanie wyświetlony po lewej stronie, dzięki czemu możesz szybko zobaczyć, jak wyglądają rzeczy na pierwszy rzut oka.

Większość dostępnych kolorów jest wykonana z tworzyw sztucznych, które zawierają 30% masy materiału z recyklingu (PCR). Microsoft ma nadzieję, że te opcje kolorystyczne zmniejszą ilość odpadów z tworzyw sztucznych, które trafiają na wysypiska.

mieć przyczepność

Kontroler Xbox Design Lab

(Zdjęcie: Microsoft)

Jeśli chcesz, aby Twój nowy kontroler był nieco bardziej stylowy i wygodniejszy do trzymania w tych gorączkowych chwilach gry, istnieje możliwość dodania gumowych uchwytów bocznych za dodatkową opłatą (5.99 USD / 4.99 EUR), ale uchwyty są dostępne tylko w kolorze czarnym . Dla niektórych może to być przełom, ale gumowe uchwyty boczne naprawdę pomagają dodać wrażenie premium.

Dalej znajduje się tył kontrolera, w którym znajduje się komora baterii. Do wyboru masz 18 kolorów, jak poprzednio, oraz opcję dodania gumowych tylnych uchwytów. Ponownie, uchwyty są czarne, więc miej to na uwadze, ponieważ może to wpłynąć na wybrany schemat kolorów.

Zderzaki, spusty, joysticki i D-pad kontrolera można również ozdobić w dowolny sposób. Spusty i D-pad mają elegancką metalową opcję za 3.99 USD / 3.29 EUR za sztukę i świetnie wyglądają osobiście.

Czas na osobiste

Mężczyzna trzymający kontroler Xbox Series X w ciemności

(Źródło zdjęcia: Shutterstock / Miguel Lagoa)

Aby naprawdę oddzielić kontroler od pakietu, możesz wybierać spośród wielu różnych schematów kolorów przycisków twarzy, a także zmienić wygląd przycisków Widok, Menu i Udostępnij.

Jednak, aby naprawdę nadać swojemu laboratorium projektowania Xbox niestandardową pieczęć zatwierdzenia, możesz spersonalizować swój nowy pad za pomocą wygrawerowanej laserowo wiadomości. Niezależnie od tego, czy chcesz dołączyć imię partnera, jego tag gracza Xbox, czy coś zupełnie poza ekranem, będziesz mieć 16 znaków na napisanie wybranej wiadomości.

Ile kosztuje Xbox Design Lab?

Kontroler Xbox Design Lab kosztuje 69.99 USD / 59.99 USD bez dodatkowych dodatków. Jeśli dodasz gumowe manetki, tylne manetki, metalowe spusty i D-Pad, a także wygrawerowaną laserowo osobistą wiadomość, spodziewaj się zapłaty 99.94 USD / 79.55 USD. Dostawa trwa zwykle 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Chociaż te dodatki mogą wydawać się zbędne, mogą pomóc nadać kontrolerowi bardziej ekskluzywny wygląd. Grawerowana laserowo wiadomość jest również miłym akcentem, jeśli kupujesz komuś kontroler Xbox Design Lab w prezencie.

Czy Xbox Design Lab jest dostępny w moim kraju?

Xbox Design Lab jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i większości krajów Europy Zachodniej. Usługa została tymczasowo zawieszona w październiku 2020 r., aby przygotować się do premiery Xbox Series X i Xbox Series S, ale powróciła w lipcu 2021 r. z większą liczbą opcji dostosowywania niż kiedykolwiek.

Najlepsze dzisiejsze oferty na kontrolery bezprzewodowe Microsoft Xbox

Xbox Design Lab Jak stworzyć kontroler

Udostępnij to