Xbox Design Lab: jak stworzyć niestandardowy kontroler Xbox Series X

Xbox Design Lab: jak stworzyć niestandardowy kontroler Xbox Series X

Xbox Design Lab umożliwia stworzenie niestandardowego kontrolera Xbox Series X, który jest unikalny dla Ciebie. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć gamepada, który odzwierciedla Twoją ulubioną drużynę sportową, grę wideo, osobowość lub po prostu wyróżnia się z tłumu, warto sprawdzić Xbox Design Lab.

Dostępnych jest wiele opcji dostosowywania, które pozwalają stworzyć idealny niestandardowy kontroler Xbox — prawie każdy element można zmienić zgodnie z własnymi upodobaniami, a nawet wygrawerować laserowo wybraną wiadomość na kontrolerze.

Jeśli masz dość używania standardowego kontrolera bezprzewodowego Xbox lub jeden z modeli z limitowanej edycji, taki jak pad Forza Horizon 5, nie podniecił Cię, oto jak stworzyć niestandardowy kontroler Xbox swoich marzeń. . Przypomnienie: te kontrolery działają również na konsoli Xbox One, a także na komputerze PC i telefonie komórkowym przez Bluetooth.

Wybierz kolor, dowolny kolor

Laboratorium projektowe konsoli Xbox

(Zdjęcie: Microsoft)

Wybierając obudowę nowego kontrolera Xbox, możesz wybierać spośród 18 kolorów, w tym klasycznych, takich jak Robot White i Carbon Black. Dodano również nowe kolory, takie jak Shock Blue, Pulse Red i Volt Yellow. Podgląd wybranego koloru zostanie wyświetlony po lewej stronie, dzięki czemu możesz szybko zobaczyć, jak rzeczy wyglądają na pierwszy rzut oka.

Większość dostępnych opcji kolorystycznych jest wykonana z tworzyw sztucznych, które zawierają wagowo 30% materiału pochodzącego z recyklingu poużytkowego (PCR). Microsoft ma nadzieję, że te opcje kolorów zmniejszą ilość plastikowych odpadów trafiających na wysypiska.

mieć przyczepność

Laboratorium projektowania kontrolerów Xbox

(Zdjęcie: Microsoft)

Jeśli chcesz, aby Twój nowy kontroler był nieco bardziej elegancki i wygodniejszy w trzymaniu w tych gorączkowych chwilach grania, istnieje możliwość dodania gumowych uchwytów bocznych za dodatkową opłatą (5.99 USD / 4.99 GBP), ale uchwyty są dostępne tylko w czarny. Dla niektórych może to być przełom, ale gumowe uchwyty boczne naprawdę dodają wrażenia premium.

Następna jest tylna część kontrolera, w której znajduje się komora baterii. Będziesz mieć do wyboru 18 kolorów, tak jak poprzednio, oraz opcję dodania gumowanych tylnych uchwytów. Ponownie, uchwyty są czarne, więc miej to na uwadze, ponieważ może to wpłynąć na wybraną kolorystykę.

Zderzaki, spusty, joysticki i pad kierunkowy kontrolera można również ozdobić w dowolny sposób. Wyzwalacze i pad kierunkowy mają elegancką metalową opcję za 3.99 USD / 3.29 USD za sztukę i świetnie wyglądają osobiście.

Czas przejść do rzeczy osobistych

Mężczyzna trzymający w ciemności kontroler Xbox Series X

(Źródło zdjęcia: Shutterstock/Miguel Lagoa)

Aby naprawdę oddzielić swój kontroler od zestawu, możesz wybierać spośród różnych kombinacji kolorów przycisków twarzy, a także zmieniać wygląd przycisków Widoku, Menu i Udostępnij.

Aby jednak naprawdę nadać swojemu Xbox Design Lab ten niestandardowy znak aprobaty, możesz spersonalizować swój nowy pad za pomocą wygrawerowanej laserowo wiadomości. Niezależnie od tego, czy chcesz dołączyć imię partnera, swój Xbox Gamertag, czy coś zupełnie poza ekranem, będziesz mieć 16 znaków do napisania wybranej wiadomości.

Ile kosztuje Xbox Design Lab?

Kontroler Xbox Design Lab kosztuje 69.99 USD / 59.99 USD bez dodatkowych dodatków. Jeśli dodasz gumowe uchwyty, tylne uchwyty, metalowe spusty i D-Pad, a także wygrawerowaną laserowo osobistą wiadomość, spodziewaj się zapłaty 99.94 USD / 79.55 USD. Dostawa trwa zwykle 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Chociaż te dodatki mogą wydawać się zbędne, mogą pomóc nadać kontrolerowi bardziej ekskluzywny wygląd. Grawerowana laserowo wiadomość jest również miłym akcentem, jeśli kupujesz kontroler Xbox Design Lab dla kogoś w prezencie.

Czy Xbox Design Lab jest dostępny w moim kraju?

Xbox Design Lab jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i większości krajów Europy Zachodniej. Usługa została tymczasowo zawieszona w październiku 2020 r., aby przygotować się do premiery Xbox Series X i Xbox Series S, ale powróciła w lipcu 2021 r. z większą liczbą opcji dostosowywania niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzisiejsze najlepsze oferty kontrolerów bezprzewodowych Microsoft Xbox