Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta obniża cenę 1-calowego telewizora LG C65 OLED o 600 USD

Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta obniża cenę 1-calowego telewizora LG C65 OLED o 600 USD

Podczas dzisiejszej wyprzedaży z okazji Dnia Prezydenta możesz uzyskać ogromną zniżkę na oszałamiający telewizor LG C1 OLED. Amazon ma na sprzedaż 1-calowy telewizor OLED LG C65 za 1,896.99 2,499.99 EUR (było 600 XNUMX EUR). To XNUMX € zniżki i najlepsza cena, jaką znaleźliśmy za ekran premium.

Uznany za jeden z najlepszych telewizorów TechRadar w 2022 roku, LG C1 OLED jest wyposażony w oszałamiający wyświetlacz OLED na procesorze Alpha a9 Gen. 4, zapewniając kinowe wrażenia wizualne z wyraźnym, żywym obrazem, idealnym do oglądania dużego obrazu. . Telewizor LG OLED oferuje również wirtualny dźwięk przestrzenny, cztery oddzielne porty HDMI 2.1 oraz współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google, umożliwiając sterowanie telewizorem i kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi bez użycia rąk.

To najlepsza cena, jaką możesz znaleźć za telewizor OLED firmy LG i jedna z najlepszych ofert telewizyjnych z okazji Dnia Prezydenta, jakie widzieliśmy. Jeśli szukasz więcej świetnych ofert, możesz zapoznać się z naszym najlepszym przewodnikiem sprzedaży z okazji Dnia Prezydenta, zawierającym oferty z Home Depot, Best Buy, Amazon i innych.

Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta: umowa na telewizor LG C1 OLED

Więcej wyprzedaży na Dzień Prezydenta

Zobacz teraz więcej najlepszych tanich ofert telewizyjnych oraz najtańsze oferty i ceny telewizorów OLED.

Możesz także sprawdzić więcej świetnych ofert w naszym przewodniku po najlepszych ofertach telewizyjnych z okazji Dnia Prezydenta i wyprzedaży Best Buy z okazji Dnia Prezydenta.