Wydanie (*11*) dużej aktualizacji (*11*) Windows 11 2022 (22H2) nie poszło gładko, a teraz jest kolejny problem do zgłoszenia: Microsoft twierdzi, że niektórzy użytkownicy mogą doświadczać „niższej niż oczekiwano wydajności w niektórych gry ».

Jest to najnowsza pozycja na liście (*11*) znanych problemów (otwiera się w nowej karcie) prowadzonej przez firmę Microsoft (za pośrednictwem (*11*) PC Gamer (otwiera się w nowej karcie)) i jest opisana jako powolna gra lub jąkanie się podczas czytania. Jeśli zauważyłeś to od czasu zainstalowania aktualizacji, nie jesteś sam.

Według Microsoftu dzieje się tak, ponieważ niektóre gry i aplikacje „nieumyślnie włączają (*11*) funkcje debugowania wydajności (*11*) na GPU, które nie są przeznaczone do użytku konsumenckiego”, więc jest to wbudowana funkcja (*11 *). *11*) Windows XNUMX aktywuje się, gdy nie powinno.

Możesz to naprawić?

Firma Microsoft zawiesiła wdrażanie (*11*) aktualizacji 22H2 na komputerach, które według niej mogą być podatne na błąd, ale jeśli już ją masz zainstalowaną, oficjalna rada to zaktualizowanie programów i gier, których dotyczy problem, do nowszych wersji. z problemem.

Poza tym (*11*), Microsoft twierdzi, że „pracuje nad rozwiązaniem i dostarczy aktualizację w przyszłej wersji”. Innymi słowy, będziesz musiał usiąść i poczekać, aż poprawka zostanie uwzględniona w przyszłej łatce Windows 11 (*11*).

Nadal możesz mieć możliwość powrotu do poprzedniej wersji (*11*) systemu Windows 11, podczas gdy firma Microsoft sortuje kod: w Ustawieniach wybierz System, następnie Odzyskiwanie, a następnie Przywróć, aby wrócić do wersji (*11*) oprogramowania bez aktualizacji 22H2 .

Analiza: wyboje na drodze

Kiedy aktualizujesz miliony (*11*) komputerów, nieuniknione jest, że niektóre (*11*) z nich będą miały problemy, ale zawsze celem jest, aby tych problemów było jak najmniej i dotyczyły jak najmniejszej (*11*) urządzeń jak to możliwe.

Trudno jest ocenić zakres (*11*) tego problemu, ale biorąc pod uwagę, że (*11*) wątek na Reddit dotyczący tego problemu (otwiera się w nowej karcie) wygenerował setki (*11*) komentarzy, podejrzewamy, że znaczący Ten problem będzie dotyczył liczby (*11*) gier.

Wcześniej informowaliśmy, że znaczna liczba (*11*) użytkowników miała (*11*) problemy z wydajnością gry po (*11*) zastosowaniu aktualizacji 22H2 na swoich komputerach i wydaje się prawdopodobne, że jest to ta sama partia (*11 * ) problemy, teraz oficjalnie uznane i uznane przez firmę Microsoft.

Ponieważ ta duża aktualizacja spowodowała również problemy z drukarkami i Windows Hello, Microsoft ma nadzieję naprawić ten problem z grą tak szybko, jak to możliwe; (*11*) ​​w przeciwnym razie użycie systemu operacyjnego Windows 11 pozostanie niskie.

Udostępnij to