Seas of Thieves sezon 7 ujawniony w

Sezon 7 Sea of ​​​​Thieves został ogłoszony w slumsach dla najtwardszego wilka morskiego, ujawniając wiele nowych funkcji, które pojawią się w pirackiej grze wieloosobowej.

Zaprezentowany podczas przemówienia Xbox i Bethesdy, sezon 7 Sea of ​​​​Thieves wprowadzi kilka nowych opcji dostosowywania, ponieważ pozwoli ci zostać prawdziwym kapitanem własnego statku. Odblokuje to kilka nowych funkcji, w tym możliwość dostosowania kabiny, zmiany nazwy statku i zapisywania wyposażenia statku.

Sezon 7 wprowadzi również nowy system punktów w grze, związany ze sposobem sprzedaży łupów zdobytych podczas grabieży. Spodziewamy się, że nowy sezon będzie zawierał, jak zwykle, wiele nowych przedmiotów do odblokowania również dzięki przepustce bojowej premium.

Ale oprócz tych nowych funkcji, prawdziwą gwiazdą programu była sama reklama. Śpiewana przez wesołego korsarza to zdecydowanie najlepsza morska piosenka, jaką słyszeliśmy od dłuższego czasu. To prawda, że ​​nie spędzamy dużo czasu na napełnianiu płuc w królestwie Davy'ego Jonesa.

Spójrz na zwiastun poniżej.

Do tej pory Sea of ​​​​Thieves pozwalało wybierać między kilkoma różnymi typami statków i wyposażać je w różnorodne dekoracje. Nie było jednak stałego systemu posiadania statku, a opcje dostosowywania były ograniczone. Dołączysz do serwera, odrodzisz się z wybranym statkiem i odpłyniesz, odradzając się ze swoim zaufanym statkiem po śmierci.

Uważamy, że Sea of ​​​​Thieves to jeden z najlepszych dni Xbox Game Pass. Sprawdź to, jeśli jesteś członkiem usługi subskrypcji gier firmy Microsoft.

Udostępnij to