Rings of Power sezon 2 zobaczy nowego członka obsady jako Adar po tym, jak Joseph Mawle niespodziewanie opuścił projekt.

Jak ogłoszono w komunikacie prasowym, Amazon Studios potwierdziło, że Mawle został zastąpiony przez Sama Hazeldine'a (Peaky Blinders) w drugim sezonie jego niezwykle popularnego programu Prime Video.

Nie podano powodu odejścia Mawle'a, ale skontaktowaliśmy się z Amazonem w celu uzyskania oficjalnego komentarza. Zaktualizujemy ten artykuł, jeśli będziemy mieli jakieś wiadomości.

Chociaż został zastąpiony jako przywódca orków, Mawle miał tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat swojego czasu w pierwszym sezonie The Rings of Power. Po ujawnieniu wiadomości na swoim osobistym koncie na Twitterze były aktor „Gry o tron” wyraził wdzięczność za możliwość odegrania niewielkiej, ale znaczącej roli w legendarnym świecie JRR Tolkiena:

Uwielbiałem spędzać czas na odkrywaniu Śródziemia i zagłębianiu się w mitologię Tolkiena. Czuję się zaszczycony, że ta postać została pokochana. Chciał opowiedzieć ci swoją historię. Chociaż jako aktor, nadal moim pragnieniem i zakresem obowiązków jest odkrywanie nowych postaci i nowych światów. Życzę wszystkim 1 grudnia 2022 r

Zobacz więcej

Oprócz zmiany roli Adara, Amazon, który ogłosił sześciu innych aktorów (wraz z Hazeldine) dołączył do obsady sezonu 2 The Rings of Power:

  • Gabriel Akuwudike (1917, Wojna światów)
  • Yasen „Zates” Atour (2. sezon Wiedźmina, Młody Wallander)
  • Ben Daniels (Korona, Dziedzictwo Jowisza)
  • Nicholas Woodeson (Rzym, niemy świadek)
  • Nia Towle (Perswazja)
  • Amelia Kenworthy (N/D)

Amazon nie potwierdził, jakie postacie zagrają ci aktorzy, ale Hazeldine i jej inne gwiazdy będą miały „powtarzające się role” w jednym z najlepszych programów Prime Video, zgodnie z komunikatem prasowym studia.

Showrunnerzy Rings of Power, Patrick McKay i JD Payne, potwierdzili już, że Cirdan the Shipbuilder, jeden z najstarszych elfów w Śródziemiu, pojawi się w sezonie 2. Woodeson jest najstarszym z nowych członków obsady, co logicznie pasuje do tej roli. de Cirdan, naszym zdaniem.

W krótkim oświadczeniu dołączonym do ogłoszenia nowych aktorów, szef globalnej telewizji Amazon, Vernon Sanders, powiedział: „Od czasu swojej premiery Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy zgromadził widzów, aby mogli doświadczyć magii i cudów JRR Tolkiena. piękne otoczenie – ziemia.

„Do tej pory pierwszy sezon jest najlepszym oryginalnym serialem Prime Video we wszystkich regionach i obejrzało go ponad 100 milionów ludzi na całym świecie, co jest prawdziwie globalnym sukcesem, który świadczy o uniwersalnym charakterze potężnej narracji. Witamy tych wspaniałych aktorów w naszym „braterstwie”. i nie mogę się doczekać, aby opowiedzieć więcej niesamowitych historii z Drugiej Ery w drugim sezonie”.

Ujawnienie dodatków do obsady Rings of Power następuje zaledwie 10 dni po kolejnym dużym ogłoszeniu dotyczącym serialu. 21 listopada w Prime Video ukazał się serial dokumentalny Rings of Power , szczegółowo opisujący rozwój drogiego pierwszego sezonu serialu.

Tymczasem produkcja drugiego sezonu The Rings of Power rozpoczęła się pod koniec października, a główne zdjęcia miały miejsce w Wielkiej Brytanii, a nie w Nowej Zelandii. Nie ustalono daty premiery powrotu serii, ale sądzimy, że nastąpi to dopiero w 2 roku.

Aby uzyskać więcej treści poświęconych prequelom serii Władca Pierścieni firmy Amazon, przeczytaj nasz objaśniony artykuł na temat finału pierwszego sezonu Rings of Power. W przeciwnym razie dowiedz się, kiedy gwiazda Pierścieni Mocy dowiedziała się, że gra Saurona i dlaczego obsada opóźniła wielkie ujawnienie Nieznajomego aż do ostatnich kilku miesięcy.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

Amazon Premier (otwiera się w nowej karcie)Amazon Prime (Otwiera się w nowej karcie)(*2*) (Otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to