Rok 2022 ma dobry początek, a oferta Samsung Galaxy S22 już tu jest i prawdopodobnie wśród najlepszych telefonów roku, a teraz zaprezentowano linię Nubia Red Magic 7 i mogą to być najlepsze telefony do gier, jakie kiedykolwiek widziany. z dala.(*7*)

Kluczem do tego jest wykorzystanie chipsetu Snapdragon 8 Gen 1, najlepszego dostępnego obecnie chipsetu Androida, którego nie można znaleźć w żadnym z najlepszych obecnie dostępnych telefonów do gier.(*7*)

Red Magic 7 Pro jest szczególnie imponujący, ponieważ ten telefon ma również aparat do selfie o rozdzielczości 16 MP pod wyświetlaczem.(*7*)

Do tej pory nie byliśmy ich największymi fanami, ponieważ zwykle nie działają tak dobrze, jak zwykłe kamery z przodu. Ale jest to pierwszy telefon do gier, który ma taki telefon, i ma to tutaj sens, ponieważ oznacza to, że nie ma przerw na ekranie, które mogą rozpraszać podczas grania.(*7*)

Red Magic 7 Pro jest również wyposażony w 1080-calowy wyświetlacz AMOLED 2400 x 6,8 z częstotliwością odświeżania 120 Hz i częstotliwością próbkowania dotykowego 960 Hz. Ma do 16 GB pamięci RAM i do 1 TB pamięci masowej, a także wydajny system chłodzenia i Akumulator 5000 mAh z ładowaniem 135 W. Wystarczy na pełne naładowanie w zaledwie 15 minut, a w zestawie znajduje się ładowarka 165 W.(*7*)

(*7*)Czerwona magia 7 (Źródło zdjęcia: Nubia)

Nubia Red Magic 7 Pro ma również tylną kamerę z potrójnym obiektywem, z głównym czujnikiem 64 MP, ultraszerokim obiektywem 8 MP i aparatem makro 2 MP. Jest też niedoświetlony skaner linii papilarnych i wyzwalacze na ramieniu.(*7*)

Standardowy Red Magic 7 ma wiele podobnych specyfikacji, ale kilka kluczowych różnic. Jego częstotliwość odświeżania jest w rzeczywistości wyższa niż 165 Hz, ale częstotliwość próbkowania dotykowego jest niższa niż 720 Hz.512 GB pamięci. Inną dużą różnicą jest bateria, która ma 4.500 mAh, z ładowaniem 120 W.(*7*)

Oba modele są pełne oświetlenia RGB, jak można się spodziewać, ze szklanymi pleckami i metalowymi ramkami, i oba mają złowrogi odcień Cyber ​​Neon, przezroczystą edycję przezroczystą Deuterium (pokazującą część wnętrza) i stosunkowo trzeźwy Nocny Rycerz (znany również jako Czarny).(*7*)

Jak dotąd telefony zostały ogłoszone tylko w Chinach, ale oczekuje się, że wersje globalne zostaną zaprezentowane 22 lutego i trafią do sprzedaży 10 marca (*7*)

Nie mamy jeszcze globalnych cen, ale w Chinach cena Nubia Red Magic 7 zaczyna się od 4,000 CNY (około 630 USD / 465 GBP / 875 USD), podczas gdy Red Magic 7 Pro zaczyna się od 4,700 CNY (około 740 USD). 545 EUR / 1,030 USD.(*7*)

Asus ROG 5(*7*) Telefon Asus ROG 5 (Źródło zdjęcia: Future)

Analiza: Asus ROG Phone 5 zastrzelony przez koronę

Nasz obecny najlepszy telefon do gier to Asus ROG Phone 5, ale Red Magic 7 Pro ma w jakiś sposób ten rytm. Ma szybszy chipset dla jednego, a także więcej pamięci na górze, szybsze ładowanie i wyższą częstotliwość próbkowania dotyku.(*7*)

Jednak ROG Phone 5 ma większą baterię o pojemności 6000 mAh, co jest dużym czynnikiem w telefonach do gier. Ma też wyższą częstotliwość odświeżania 144 Hz, a co mniej ważne, ma też więcej megapikseli w swoich aparatach (choć żaden z nich nie jest niski). ekran).(*7*)

Większość innych aspektów tych dwóch telefonów jest podobna, przynajmniej na papierze, więc w oparciu o specyfikacje Red Magic 7 Pro może mieć ogólną przewagę, a moc jest prawdopodobnie najważniejszą rzeczą dla telefonu w grach. te specyfikacje zostaną połączone w praktyce.(*7*)

Udostępnij to