Skusisz się na PS Plus Premium, ale odstrasza miesięczny koszt? Teraz oferujemy 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych subskrybentów.

Jeśli ciekawi Cię, co ma do zaoferowania odświeżony PS Plus, możesz wypróbować go już teraz za darmo. Sony oferuje obecnie tygodniowy okres próbny, więc nie musisz wydawać 17.99 USD / 13.49 USD. Pamiętaj jednak, że będziesz mieć prawo do bezpłatnego okresu próbnego tylko wtedy, gdy jesteś nowym subskrybentem PS Plus, który nigdy nie zapłacił za usługę w przeszłości.

Obejmuje również australijski odpowiednik PS Plus Deluxe, który zwykle kosztuje 21,95 AU$. Nie jest to od razu oczywiste na australijskiej stronie PS Plus, ale drobny druk na stronie amerykańskiej (otwiera się w nowej karcie) mówi, że wersja próbna dotyczy „PlayStation Plus Extra, Deluxe lub Premium”.

Wersja próbna da ci wolną rękę w tym, co jest dostępne w PS Plus Premium. Biblioteka zawiera jedne z najlepszych gier na PS5 i duży wybór tytułów nowej generacji na PS4. Fani retro mogą również zapoznać się z rosnącą kolekcją gier na PS1, PS2 i PSP.

A dopełnieniem kolekcji jest lista tytułów na PS3, chociaż można w nie tylko grać, a nie pobierać. Niestety biblioteka PS3 nie jest jeszcze dostępna w Australii. Mamy nadzieję, że region uzyska dostęp do tych gier w późniejszym terminie.

(Źródło zdjęcia: Sony/Annapurna)

złapać zabłąkanego

Co więcej, nowa bezpłatna wersja próbna PS Plus Premium pozwoli Ci wypróbować nowy (i chwalony przez krytyków) Stray bez dodatkowych kosztów. W tej kreatywnej cyberpunkowej przygodzie wcielasz się w uroczego kotka, który stara się jak najlepiej przetrwać w niebezpiecznym futurystycznym mieście.

Jeśli czekałeś na Straya i jeszcze nie próbowałeś PS Plus, ten darmowy okres próbny pozwala upiec dwie pieczenie na jednym… ee… kotu.

A ponieważ stara usługa PS Plus została przeniesiona do nowej, niestety nie będziesz mieć dostępu do bezpłatnego okresu próbnego, jeśli byłeś subskrybentem PS Plus przed czerwcowym odnowieniem.

Nowe poziomy Extra i Premium PS Plus są wciąż młode, ponieważ zostały wydane w zeszłym miesiącu. Przyjęto dość rozproszone podejście do gier zawartych w jego bibliotece, zwłaszcza gdy biblioteka PS3 oparta na chmurze starego PS Now wydaje się bezceremonialna.

Nie jest tak dobrze zorganizowana jak Xbox Game Pass, ale już teraz widzimy gry na najwyższym poziomie w nowym PS Plus. Na przykład w tym miesiącu Final Fantasy 7 Remake (i jego dodatek Intergrade) oraz Marvel's Avengers trafiły do ​​serwisu razem ze Strayem. A dla fanów retro gry z poprzednich generacji powinny pojawiać się w PS Plus w stałym tempie.

W rezultacie przepaść między nowym PS Plus a starym PS Plus już się powiększa. Mamy nadzieję, że usługa ta będzie nadal stanowić wartość dodaną w nadchodzących latach.

Udostępnij to