Praca na różnych platformach może być dla nas trudna, ale najnowsza aktualizacja Microsoft Outlook może być dobrodziejstwem dla fanów Apple, którzy chcą to zrobić.

Handoff, funkcja na urządzeniach Apple, która przenosi działania użytkownika między wieloma urządzeniami powiązanymi z tym samym użytkownikiem, będzie wkrótce dostępna dla usługi przesyłania wiadomości firmy Microsoft.

Oznacza to, że użytkownicy będą mogli rozpocząć czynność, taką jak czytanie lub pisanie wiadomości e-mail w Outlooku na jednym urządzeniu Apple, a następnie kontynuować tę czynność od tego samego miejsca na innym.

Zgodnie z nowym wpisem (otwiera się w nowej karcie) w mapie drogowej produktu Microsoft 365, aktualizacja będzie dostępna w sierpniu 2022 r., a firma Microsoft nie jest ustawiona na podgląd funkcji.

nowa perspektywa

To nie jedyna aktualizacja, którą Microsoft zaplanował dla swojego flagowego klienta poczty e-mail. W rzeczywistości w programie Outlook nadchodzą duże zmiany.

Firma Microsoft niedawno przedstawiła nową usługę poczty e-mail, nazwaną „One Outlook”, użytkownikom, którzy zarejestrowali się w kanale beta testów pakietu Office, który był reklamowany jako sposób na ujednolicenie wszystkich odmiennych usług firmy Microsoft.

Wcześniej nazywana „Project Monarch”, nowa iteracja usługi przesyłania wiadomości firmy Microsoft oferuje użytkownikom szereg aktualizacji i zmian, w tym wprowadzenie przypomnień o wiadomościach, uproszczone metody dołączania plików w chmurze oraz ujednolicony widok kalendarza, wiadomości e-mail i zadań. przedmiotów.

I nie tylko Microsoft zaktualizował swoje oprogramowanie zwiększające produktywność; Apple wprowadza ulepszenia do swoich własnych narzędzi.

W 2021 r. firma Apple odnowiła swój pakiet narzędzi zwiększających produktywność iWork, wprowadzając nową serię zorientowanych na pracę funkcji hybrydowych, które dają użytkownikom więcej możliwości prezentowania i edytowania dokumentów w podróży.

Udostępnij to