Mamy ekscytującą wiadomość dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o swoich doświadczeniach z Microsoft Teams, po tym jak firma ujawniła, że ​​jej nowa oferta „premium” jest już dostępna do wypróbowania.

Oficjalnie nazywana Microsoft Teams Premium, nowa wersja platformy do wideokonferencji oferuje szereg ulepszonych funkcji, a także więcej opcji dostosowywania i dostosowywania.

„Dzisiaj z przyjemnością informujemy, że udostępniamy Microsoft Teams Premium w wersji zapoznawczej jako ograniczoną wersję próbną dla naszych klientów biznesowych za pośrednictwem centrum administracyjnego Microsoft 365” — napisała Margi Desai, menedżer produktu Microsoft Teams, we wpisie na blogu . (otwiera się w nowej karcie). „Funkcje w tej ofercie zaczęły być wprowadzane w grudniu i będą kontynuowane do stycznia”.

Microsoft Teams Premium

Po raz pierwszy ujawniony podczas firmowego wydarzenia Ignite w październiku 2022 r., Microsoft Teams Premium wzbudził ciekawość w przestrzeni technologicznej i obiecuje, że spotkania będą bardziej spersonalizowane, inteligentniejsze i bezpieczniejsze.

Nowa wersja pozwoli firmom na dodanie własnego brandingu, niestandardowych teł i scen trybu Razem, aby zwiększyć swoją obecność na spotkaniach. Ich konfiguracja będzie również łatwiejsza, ponieważ użytkownicy będą mogli wybierać spośród różnych typów spotkań, które zespoły IT mogą dostosować, znacznie szybciej rozpoczynając pracę z odpowiednią konfiguracją.

Inne nowe funkcje obejmują „inteligentne streszczanie”, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do transkrypcji spotkań, a nawet może tłumaczyć je w czasie rzeczywistym na 40 różnych języków, dzięki czemu spotkania są bardziej otwarte. Sztuczna inteligencja może również oznaczać ważne momenty i dodawać rozdziały do ​​nagranych spotkań, aby łatwo odtworzyć odpowiednie sekcje.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak znak wodny na poufnych dokumentach i ograniczanie uprawnień do nagrywania, będą chronić firmy przed naruszeniami. Oferowane jest również kompleksowe szyfrowanie spotkań, wraz z etykietami poufności, aby zapobiec nieautoryzowanemu powielaniu czatów ze spotkań.

Odświeżeniu ulegają również seminaria internetowe, a usługa Microsoft Teams Premium oferuje nowe elementy sterujące zarządzaniem gospodarzem i wydarzeniem, w tym listę oczekujących na rejestrację, ręczne zatwierdzanie oraz niestandardowe godziny rozpoczęcia i zakończenia rejestracji, a także zielone pokoje wirtualne i zaawansowane wirtualne. sprzęt.

Pełen przewodnik dotyczący rejestrowania się w wersji zapoznawczej można znaleźć na blogu firmy Microsoft, a ogólna dostępność jest zaplanowana na luty 2023 r., kiedy to klienci posiadający istniejące licencje Microsoft 365 lub Office 365 będą mogli zakupić usługę Teams Premium jako dodatek do istniejących usług z platformy Microsoft 365.

Udostępnij to