Ceny kryptowalut zmagały się w ostatnich dniach z powodu awarii FTX, ale pojawiają się nowe projekty, które mają nadzieję wykorzystać niestabilne wahania rynkowe, aby zyskać przyczepność w przyszłości.

Dash 2 Trade to nowa platforma handlowa z sygnałami kryptograficznymi, która zapewnia masom wiele ważnych narzędzi handlowych.

Pozycjonując się jako „terminal Crypto Bloomberg”, Dash 2 Trade ma darmową wersję swojej platformy, ale ci, którzy chcą uzyskać dostęp do wszystkich funkcji witryny, muszą zapłacić miesięczną subskrypcję 400 D2T i 1000 D2T na poziomie profesjonalnym. .

Ceny te powinny być znacznie bardziej rozsądne niż w przypadku tradycyjnego terminalu Bloomberg, który obecnie wymaga opłaty abonamentowej w wysokości 2,500 euro miesięcznie lub 30,000 XNUMX euro rocznie.

Zorganizuj własne strategie handlowe (*2*)

Dash 2 Trade oferuje swoim użytkownikom możliwość tworzenia własnych strategii handlowych.

Konkretną transakcję można określić do realizacji w określonych godzinach, po spełnieniu określonych warunków na rynkach.

Oznacza to, że wiele ręcznych procesów w świecie handlu zostało wyeliminowanych, ponieważ cały proces staje się znacznie bardziej wydajny niż mógłby być wcześniej: inwestorzy mogą wykonywać transakcje, gdy zmienią się okoliczności, nawet gdy śpią.

Nowa platforma przedsprzedażowa (*2*)

Dash 2 Trade pozwala nie tylko handlować, ale także uczestniczyć w nowych projektach start-upowych na etapie pozyskiwania funduszy.

Każda przedsprzedaż jest uważnie monitorowana przez zespół Dash 2 Trade pod kątem wielu różnych wskaźników, a użytkownicy platformy otrzymują różnorodne szczegółowe informacje o projektach, w które inwestują.

Użytkownicy będą mogli ocenić informacje o zespole pracującym nad projektem, harmonogramach dystrybucji tokenów i tokenów, a także o etapie realizacji mapy drogowej, którą zespół do tej pory zrealizował.

Weź udział w przedsprzedaży Dash 2 Trade na swojej stronie internetowej (*2*)

Przedsprzedaż Dash 2 Trade jest obecnie dostępna na jego stronie internetowej, a w ciągu ostatnich dwóch tygodni zebrano 5.8 miliona euro.

Cena tokena D2T wzrasta stopniowo na każdym etapie przedsprzedaży i obecnie jest sprzedawana za jedyne 0.05133 euro, ale wzrośnie do 0.0533 euro na kolejnym etapie przedsprzedaży.

Udostępnij to