Najgorszy film Marvela miałby sequel

Najgorszy film Marvela miałby sequel

Według nowego przecieku z Marvel Studios, najgorszy film Marvela doczeka się kontynuacji.

Eternals, najniżej oceniany film Marvela wśród fanów i krytyków, może mieć zwolenników, według moderatorów na stronie Marvel Studios Spoilers Reddit. Jak pokazano w nowym wątku Tales From the Mod Queue (otwiera się w nowej karcie), Eternals 2 jest „w drodze” w Marvel Studios, chociaż nic nie wskazuje, jak długo może trwać w całym łańcuchu produkcyjnym. .

Wyciek sugeruje również, że Chloe Zhao, która wyreżyserowała pierwszy film Eternals, może nie powrócić do kontynuacji. Jeśli jednak Zhao zapisze się do Eternals 2, może zostać „bardzo ograniczona” przez think tank Marvela, w skład którego wchodzą prezes Marvel Studios Kevin Feige i współprzewodniczący Louis D'Esposito.

Tymczasem post zawiera niezweryfikowane doniesienia, jakoby problemy produkcyjne utrudniały prace nad filmem o superbohaterach. Pracownicy Marvela martwiliby się, że podobny scenariusz może się powtórzyć, jeśli Eternals 2 zostanie oficjalnie oświetlony na zielono, ale znowu może to być tylko przypuszczenie.

W rzeczywistości zespół moderacyjny Marvel Studios Spoilers twierdzi, że fani Marvel Cinematic Universe (MCU) powinni traktować wszystkie informacje z Eternals 2 z przymrużeniem oka. Jednak zmiany na stronie Reddit wskazują również, że te dane pochodzą z renomowanych i godnych zaufania źródeł. Zasadniczo czytelnicy mogą sami zdecydować, czy to wszystko jest prawdą, czy nie. Skontaktowaliśmy się z Disneyem w celu uzyskania oficjalnego komentarza na temat plotek i zaktualizujemy ten artykuł, jeśli otrzymamy odpowiedź.

Eternals trafiło do kin w listopadzie 2021 roku, ale spadło jako najniżej oceniany film MCU. Projekt Marvel Phase 4 ma obecnie 47% oceny „zgniłej” (otwiera się w nowej karcie) w witrynie agregującej recenzje Rotten Tomatoes, co plasuje go na ostatnim miejscu na liście ocen filmów MCU z Rotten Tomatoes. Tymczasem Eternals ma ocenę oglądalności 6.3 na 10 na IMDb.com (otwiera się w nowej karcie) – tylko Pani Marvel, najnowszy program Marvel Disney Plus, ma niższą ocenę IMDB (6.2) niż Eternals. MCU. filmy i filmy. oferty telewizyjne. Wyklucza to również produkcje Marvela firmy Sony, takie jak Morbius i Venom.

W naszej recenzji nazwaliśmy Eternals „lepszym filmem, niż sugerowali niektórzy krytycy”, dodając „wpis godny MCU, który zapewnia prowokującą do myślenia medytację nad tym, co to znaczy być człowiekiem, choć ubranym w strój superbohatera”. Większość fanów nie zgodziła się z nami, ale uważamy, że niektóre inne filmy Marvela są gorszymi wpisami MCU niż Eternals. Przeczytaj nasz artykuł o rankingu filmów Marvela, aby dowiedzieć się, które z nich oceniamy niżej niż Patronowie.

Analiza: Czy Patronowie zasługują na kolejną szansę?

Obsada filmu Marvel’s Eternals, w tym Richard Madden, Salma Hayek i Gemma Chan

Czy Eternals zasługują na drugą szansę w MCU? (Źródło zdjęcia: Disney/Marvel Studios)

Poniżej znajdują się pełne spoilery dotyczące Patronów. Zostałeś ostrzeżony.

Uważamy, że tak. Oczywiście, jak zauważyliśmy w naszej recenzji, z Wiecznościowcami są duże problemy: nadrzędna narracja po ujawnieniu wielkiego zwrotu akcji filmu, a także wstrząsające skoki, by wymienić tylko dwa, stworzone na wędrowny zegarek.

Ta krytyka stawała się coraz bardziej widoczna z każdym filmem i programem telewizyjnym MCU, a inne projekty nie wspominają o wydarzeniach związanych z możliwym pojawieniem się nowego Niebiańskiego, Tiamuta, z jądra Ziemi. Albo fakt, że gigantyczny martwy, marmurowy Tiamut jest teraz widoczny w Oceanie Indyjskim. Lub objawienie, że niektórzy Wiecznościowcy zostali porwani przez innego Niebiańskiego na Arishem, który byłby widoczny dla wszystkich ludzi na Ziemi, ze względu na ich rozmiar, przed odlotem z zakładnikiem.

Jednak w przypadku filmu opartego na jednych z najcięższych treści komiksowych Marvela, dołożono wszelkich starań, aby przybliżyć zawiłą komiksową historię Eternals zarówno kinomanom, jak i fanom MCU.

Jego krótka eksploracja historii Niebiańskich istot MCU ujawniła więcej o roli tych tajemniczych kosmicznych bytów w stworzeniu wszechświata i ich nikczemnym planie, aby to zrobić. Jego wprowadzenie do MCU pierwszych jawnie homoseksualnych i niesłyszących superbohaterów zrobiło wiele dla reprezentacji i różnorodności w największej na świecie serii filmowej. Zdjęcia Zhao i bystre oko jako reżysera sprawiły, że był to jeden z najbardziej oszałamiających wizualnie filmów Marvela, jakie kiedykolwiek powstały. I chociaż jego sceny po napisach rozczarowująco wyciekły przed premierą filmu, były one nie mniej przyjemne dla tłumu niż podobne sekwencje napisów końcowych, które widzieliśmy wcześniej w MCU.

Było więc wiele do polubienia w Wiecznościowcach. Zgodnie z tymi scenami po napisach, Marvel nie skończył z postaciami, które wystąpiły w nich, czy to w rolach głównych, czy w rolach częściowych. Być może studio uważa nawet, że jest winne The Eternals stworzenie kontynuacji i pokazanie, jak integralni mogą być z MCU. Gdyby tak się stało, byłaby to historia odkupienia godna Tony’ego Starka/Iron Mana, Zimowego Żołnierza lub Lokiego.

Jeśli kontynuacja Eternals jest w fazie przedprodukcyjnej, może zostać ogłoszona na panelu Marvel Studios w San Diego Comic Con w sobotę, 23 lipca o 10:30 PT / 1:30 ET / 6:30 BST / 11:00. choroby przenoszone drogą płciową. Podejrzewamy, że byłoby to również częścią planów Marvela na fazę 5, a nie tylko kolejnym wpisem na fazę 4.

Mimo to wiele produkcji MCU pojawi się przed potencjalnym Eternals 2. Black Panther: Wakanda Forever to kolejny film Marvela, który trafi do kin w listopadzie. Wcześniej jednak She-Hulk: Attorney at Law pojawi się w Disney Plus w sierpniu.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+