Wyprzedaż w Czarny piątek 2022 trwa. Ten dzień nadejdzie dopiero 25 listopada, ale do tej pory widzieliśmy już wiele zniżek, a nasz blog na żywo poświęcony Czarnemu Piątkowi jest najlepszym miejscem do śledzenia najnowszych i największych okazji w miarę ich pojawiania się.

Podczas gdy większość sprzedawców detalicznych obniża ceny na niezmierzoną liczbę produktów, najlepsze na świecie usługi przesyłania strumieniowego zwykle unikają oferowania potencjalnym klientom ofert w Czarny piątek.

Cóż, w większości. Zawsze jest jeden duży streamer, który dostaje duży roczny spadek cen: Hulu, i tak jest nadal w 2022 roku. Obecnie klienci mogą kupić 12-miesięczną subskrypcję Hulu opartą na reklamach za jedyne 1.99 USD miesięcznie (otwiera się w nowej karcie) – oferta, która stanowi znaczną oszczędność 75% w stosunku do zwykłej ceny 7,99 €. Oferta jest dostępna tylko do poniedziałku, 28 listopada, więc działaj teraz, inaczej przegapisz.

Hulu stoi w obliczu konkurencji ze strony innych streamerów w sprzedaży w Czarny piątek w tym roku, z HBO Max na czele dzięki własnej ofercie 80% w Czarny piątek. Chociaż brzmi to niesamowicie atrakcyjnie, kupuję ofertę Hulu w Czarny piątek i oto dlaczego.

Jeremy Allen White w Niedźwiedziu

The Bear to nie tylko fantastyczny program Hulu, to jeden z najlepszych programów 2022 roku. (Zdjęcie: Hulu)

Na początek, wsteczny katalog Hulu jest zaskakująco fantastyczny. Istnieje wiele świetnych programów do obejrzenia, obejmujących szeroki zakres gatunków dla fanów wszystkich pasków, aby znaleźć coś wartego obejrzenia.

Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat na platformie wyemitowano jedne z najlepszych programów Hulu wszechczasów. Just Murders in the Building, Ramy, The Bear, Pam & Tommy, PEN15 i Reservation Dogs to tylko sześć przykładów wysokiej jakości rozrywki dostępnej na Hulu, oferty, które również były konsekwentnie nominowane w obiegu nagród. W Stanach Zjednoczonych te seriale telewizyjne są dostępne tylko w Hulu (w Wielkiej Brytanii są transmitowane w Disney Plus). Będziesz więc potrzebować subskrypcji Hulu, jeśli chcesz oglądać te najlepsze programy z jednej strony Atlantyku. przynajmniej.

Istnieje również wiele świetnych filmów Hulu do obejrzenia. Od Palm Springs i Run po Prey i Fresh, Hulu obejmuje całą gamę gatunków, oferując wspaniały zestaw najlepszych filmów Hulu.

Oprócz oryginalnej zawartości, subskrypcja Hulu oferuje również inne korzyści. Zarabianie pieniędzy daje Ci szansę wypróbowania HBO Max, platformy streamingowej Warner Bros. Discovery, za darmo przez tydzień.

Zapisując się na subskrypcję Hulu, możesz wybrać dodatek, aby otrzymać bezpłatny siedmiodniowy okres próbny HBO Max. Nawet przy wyprzedaży HBO Max w Czarny piątek, dodatek Hulu ma świetny stosunek jakości do ceny, ponieważ jest to jedyny sposób, aby wypróbować HBO Max za darmo i nadrobić zaległości w House of the Dragon i The Batman. Nieźle, co?

Martin Short, Steve Martin i Selena Gomez rozglądają się za drzwiami w Only Murders w sezonie budowlanym 2

Tylko morderstwa w budynku to absurdalnie zabawna seria Hulu. (Źródło zdjęcia: Hulu)

Ponadto Hulu jest jedną z najtańszych dostępnych opcji przesyłania strumieniowego, a to było przed ujawnieniem ich wyprzedaży w Czarny piątek.

Hulu jest zwykle drugim najtańszym streamerem, a jego subskrypcja oparta na reklamach kosztuje zaledwie 7.99 USD miesięcznie. Oznacza to, że Hulu ustępuje tylko Apple TV Plus (4.99 USD miesięcznie), jeśli chodzi o kupowanie subskrypcji w USA.Inne alternatywy, takie jak Netflix (9.99 USD miesięcznie), HBO Max (9.99 USD) i Prime Video (8.99 EUR) mogą mieć większe biblioteki. Ale jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy na subskrypcji przesyłania strumieniowego, Hulu jest dostępny nawet wtedy, gdy nie ma sprzedaży w Czarny piątek.

Trzeba przyznać, że oferta Hulu w Czarny piątek na rok 2022 nie jest tak dobra jak jej poprzedniczka. W zeszłym roku 12-miesięczną subskrypcję Hulu można było kupić za mniej niż 12 euro, czyli 0,99 euro miesięcznie. Mimo to zapisanie się na tegoroczną ofertę za 1.99 € miesięcznie to niesamowity stosunek jakości do ceny, a potencjalni klienci zaoszczędzą 72 €, jeśli to zrobią.

W roku, w którym kryzys kosztów utrzymania spowodował gwałtowny wzrost codziennych cen, a ludzie następnie anulowali subskrypcje usługi przesyłania strumieniowego, warto rozważyć tę ofertę Hulu w Czarny piątek. Oczywiście umowa HBO Max jest równie kusząca, ale ta umowa za 1.99 USD miesięcznie wygasa po trzech miesiącach, podczas gdy umowa Hulu trwa przez cały rok. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy dzięki subskrypcji przesyłania strumieniowego, Hulu wygrywa bez dwóch zdań, dlatego bardziej niż cokolwiek innego kupię jeden w ten Czarny piątek.

Aby uzyskać więcej treści Hulu, sprawdź wszystkie dostępne plany i ceny Hulu. W przeciwnym razie sprawdź te wspaniałe oferty telewizyjne w Czarny piątek, jeśli szukasz nowego ekranu do oglądania ulubionych treści.

Najlepsze dzisiejsze okazje na Hulu

Hulu

Udostępnij to