Respawn Entertainment opublikowało nowy zwiastun ostatniego sezonu Apex Legends, Defiance. Wprowadza najnowszą postać z gry, Maggie, do obsady gier Apex.

Zwiastun jest świetną zabawą i prowadzi bezpośrednio do wcześniejszego zwiastuna z tego tygodnia, w którym schwytano Maggie. W ramach jej schwytania jest zmuszona do wzięcia udziału w Igrzyskach Apex wbrew swojej woli. Jest też całkiem jasne, że inne Legendy mają coś do zrobienia.

Zwiastun jest pełen charakterystycznej dla Apex rzezi, a także zabawnych interakcji między postaciami, z których seria jest dobrze znana. Nowy zwiastun możecie zobaczyć tutaj:

Apex Legend's Defiance będzie dwunastym sezonem zawartości gry, który wystartuje 12 lutego 8 r. na wszystkich platformach. Główną bohaterką jest dwudziesta postać gry, Maggie, ale zwiastun zdaje się również sugerować, że Olympus czeka gruntowny remont.

W zwiastunie arena Battle Royale spada z nieba, a różne portale są aktywowane, powodując zamieszanie wokół areny. Choć nie jest to potwierdzone, wydaje się, że są wszelkie powody, by sądzić, że Olympus przeżyje rewolucję. Prawdopodobnie sugeruje również, że ten sezon nie przyniesie nowej mapy.

Kim jest Maggie?

Maggie i dystrybucja bezpieczników

Maggie i Fuze byli najlepszymi przyjaciółmi… wcześniej. (Źródło zdjęcia: EA)

Maggie unosi się w uniwersum Apex Legends prawie dokładnie od roku. Pojawił się u boku Fuse pod koniec stycznia 2021 roku w sezonie 8. Odegrał rolę w ich zwiastunach ujawniających, w których ujawniono, że obaj byli twardzi jak złodzieje (cóż, ponieważ byli), kiedy dorastali na planecie zwanej Salvo.

Jednak wraz ze wzrostem ich mocy, rozdzielili się i ostatecznie Fuze zdecydował się dołączyć do Igrzysk Apex, czego Maggie nie przyjęła zbyt dobrze. Doprowadziło to do walki, w której wybuchł granat i Fuze stracił rękę.

W odwecie za dołączenie Fuze'a do gier, Maggie zaatakowała uroczystości na arenie, na których obecni byli cywile. Doprowadziło ją to do wysadzenia w powietrze ogromnego statku, który rozbił się w King's Canyon.

Jak na ironię, ta sztuczka sprawiła, że ​​sama trafiła na Igrzyska Apex, ponieważ kiedy została schwytana, jej karą był udział w krwawym sporcie, którego nienawidzi.

Czego można oczekiwać od Maggie w grze, jeszcze nie wiemy. Respawn musi się jeszcze pochwalić swoim zestawem umiejętności, więc na razie jego umiejętności, a także inne dodatki do gry, takie jak potencjalna broń, pozostają tajemnicą.

Tak czy inaczej, jasne jest, że inne postacie z Apex Legends mają pretensje do Maggie za rozbicie statku w King's Canyon. To z pewnością stworzy mnóstwo zabawnych interakcji z postaciami w grze.

Dzisiejsze najlepsze oferty Xbox Series S.

Udostępnij to