Nowy sezon Apex Legends dostaje zwiastun przedstawiający nową postać Maggie

Nowy sezon Apex Legends dostaje zwiastun przedstawiający nową postać Maggie

Firma Respawn Entertainment udostępniła nowy zwiastun najnowszego sezonu Apex Legends, Defiance. Wprowadza najnowszą postać gry, Maggie, do obsady gier Apex.

Zwiastun jest bardzo zabawny i prowadzi bezpośrednio do wcześniejszego zwiastuna z tego tygodnia, w którym schwytano Maggie. W ramach jej schwytania jest zmuszona do udziału w Igrzyskach Apex wbrew swojej woli. Jest też całkiem jasne, że inne Legendy mają coś do zrobienia.

Zwiastun jest pełen charakterystycznej rzezi Apex, a także zabawnych interakcji między postaciami, z których seria jest dobrze znana. Nowy zwiastun możecie zobaczyć tutaj:

Apex Legend's Defiance będzie 12. sezonem zawartości w grze, który rozpocznie się 8 lutego 2022 r. na wszystkich platformach. Główną bohaterką jest XNUMX. postać w grze, Maggie, ale zwiastun wydaje się również sugerować, że Olympus przechodzi gruntowną przebudowę.

W zwiastunie widać, jak arena Battle Royale spada z nieba, a kilka portali zostaje aktywowanych, powodując zamieszanie wokół areny. Choć nie jest to potwierdzone, wydaje się, że istnieje wiele powodów, by sądzić, że Olimp czeka rewolucja. Prawdopodobnie sugeruje to również, że ten sezon nie przyniesie nowej mapy.

Kim jest Maggi?

Dystrybucja Maggie i bezpieczników

Maggie i Fuze byli najlepszymi przyjaciółmi... wcześniej. (Źródło zdjęcia: EA)

Maggie krąży po uniwersum Apex Legends od prawie dokładnie roku. Pojawił się u boku Fuse pod koniec stycznia 2021 roku w sezonie 8. Odegrał rolę w ich ujawnionych zwiastunach, w których ujawniono, że obaj byli twardzi jak złodzieje (cóż, ponieważ byli), kiedy dorastali na planecie zwanej Salvo.

Jednak wraz ze wzrostem ich mocy poszli własnymi drogami i ostatecznie Fuze zdecydował się dołączyć do Apex Games, czego Maggie nie przyjęła zbyt dobrze. Doprowadziło to do walki, w której wybuchł granat i Fuze stracił rękę.

W odwecie za dołączenie Fuze'a do gry, Maggie zaatakowała uroczystości na arenie, na których byli obecni cywile. Doprowadziło to do tego, że wysadziła w powietrze ogromny statek, który ostatecznie rozbił się w King's Canyon.

Jak na ironię, dzięki tej sztuczce sama dostała się na Igrzyska Apex, ponieważ kiedy została schwytana, jej karą był udział w krwawym sporcie, którego nienawidzi.

Jeśli chodzi o to, czego możemy się spodziewać po Maggie w grze, jeszcze nie wiemy. Respawn jeszcze nie pokazał swojego zestawu, więc na razie jego umiejętności, a także inne dodatki do gry, takie jak potencjalna broń, pozostają tajemnicą.

Tak czy inaczej, jasne jest, że inne postacie Apex Legends mają urazę do Maggie za rozbicie statku w King’s Canyon. To z pewnością stworzy wiele zabawnych interakcji między postaciami w grze.

Dzisiejsze najlepsze oferty Xbox Series S.