Nowy wyciek Galaxy S23 Ultra porównuje jakość

(*7*) Pojawił się nowy przeciek dotyczący Samsunga Galaxy S23 – tym razem zdjęcie rzekomo wykonane za pomocą S23 Ultra zostało porównane z podobnymi migawkami wykonanymi za pomocą Samsunga Galaxy S22 Ultra i Google Pixel 7 Pro.

(*7*)Pochodzi od znanego typera Ice Universe (Otwiera się w nowej karcie) (przez Notebookcheck (Otwiera się w nowej karcie)), który pierwotnie opublikował serię trzech powiększonych zdjęć dyń bez podawania nazw telefonów dotyczy, prosząc o głosy, aby się dowiedzieć. Które ze zdjęć było najlepsze?

(*7*)Galaxy S23 Ultra wygrał głosowanie, pokonując tegoroczną Ultra Edition i najnowszy flagowiec Google, ale możesz sam zdecydować, który wolisz. Zdjęcie najwyraźniej zrobione telefonem Galaxy S23 Ultra z pewnością wygląda na bardziej szczegółowe i żywe.

Specyfikacje aparatu

(*7*) Widzieliśmy już inne zdjęcie od tego samego przecieku, które prawdopodobnie przedstawia Samsunga Galaxy S23 Ultra, więc wygląda na to, że Ice Universe było w stanie uzyskać jednostkę wcześniej – telefon nie powinien się uruchomić. do lutego 2023 r.

(*7*)Oznacza to, że Samsung wciąż ma mnóstwo czasu, aby poprawić algorytmy optymalizacji zdjęć w telefonach S23, aby upewnić się, że zdjęcia i filmy są tak dobre, jak to możliwe (w rzeczywistości zwykle trwa to po wydaniu nowej wersji). telefon).

(*7*) Spodziewamy się, że wersja Galaxy S23 Ultra będzie wyposażona w tylny aparat z trzema obiektywami, który nie różni się zbytnio od Galaxy S22 Ultra, chociaż mówi się, że możliwości fotografowania w słabym świetle są znacznie lepsze.

Analiza: Kamery są coraz lepsze

(*7*)Najlepsze telefony 2022 roku, w tym iPhone 14 Pro i Google Pixel 7 Pro, mogą robić fantastyczne zdjęcia, obrazy o jakości, w którą trudno uwierzyć, gdy po raz pierwszy umieszczono aparaty z tyłu smartfonów .

(*7*)Jednak te aparaty stają się coraz lepsze, a to dzięki ulepszeniom w dwóch obszarach: sprzętowym (rzeczywiste czujniki wewnątrz telefonów) i programowym (jak telefon interpretuje i przetwarza otrzymywane informacje).

(*7*)Google jest prawdopodobnie najbardziej znany z tego, że jego algorytmy mogą tworzyć genialne zdjęcia nawet przy użyciu mniej zaawansowanych czujników aparatu, ale inni producenci telefonów również są zajęci ulepszaniem swojej bazy kodu, w tym Samsung.

(*7*)Dlatego będziemy musieli wstrzymać się z oceną aparatu Galaxy S23 Ultra, dopóki nie będziemy mogli go przetestować: same specyfikacje aparatu nie powiedzą całej historii, chociaż główny czujnik widzi poważne uderzenie, dopóki teraz Znak 100 MP.

Udostępnij to