Rynki kryptograficzne są mniej więcej w zawieszeniu, ponieważ główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Binance Coin i Ripple, wykazują niewielkie zyski w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy w zeszłym tygodniu nieznacznie spadły.

Tymczasem całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła o prawie 1% w ciągu ostatnich 24 godzin i wynosi obecnie 834 miliarda dolarów. Całkowity wolumen rynku kryptograficznego w ciągu ostatnich 400 godzin spadł o 24% do 13 mld USD, podczas gdy Bitcoin wzrósł o 52% w ciągu ostatniego dnia i jest obecnie notowany po niskiej medianie ceny 670 0,63 USD.

Kurs Solana, który doświadczył intensywnej zmienności na ogromnej trajektorii spadkowej od czasu upadku FTX, wynosi 14,36 €, co oznacza wzrost o 3,41% w ciągu ostatnich 24 godzin.

1669326194 144 Najlepsza kryptowaluta do kupienia dzisiaj 24 listopada D2T

Z innych wiadomości, Binance wkroczył do licytacji byłego pożyczkodawcy kryptograficznego Voyager teraz, gdy FTX zniknął z pola widzenia.

W wywiadzie dyrektor generalny Binance US „CZ” Zhao potwierdził, że firma złoży nową ofertę pożyczkodawcy kryptowalut Voyager. Powiedział, że ta decyzja została podjęta, ponieważ „FTX nie może już spełniać tego zobowiązania”.

Po bankructwie Voyagera, FTX stał się faworytem do przejęcia pożyczkodawcy po raz pierwszy, podczas gdy początkowa oferta Binance odniosła sukces. CZ wyjaśnia: „Myślę, że obawy dotyczące bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych były plotkami rozpowszechnianymi przez FTX”.

Chociaż kupowanie kryptowalut o niewielkim potencjale wzrostu w krótkim i średnim okresie może być ryzykowne ze względu na obecne warunki rynkowe, kryptowaluty takie jak SOL, które już poniosły poważne straty, mogą być opcją do rozważenia, jeśli szerszy rynek będzie nadal poruszał się w bok. . DASH może być również dobrym zakupem, gdy utrzyma się po niedawnej pompie. Tymczasem tokeny przedsprzedażowe, takie jak D2T, TARO i RIA, oferują możliwość wykorzystania przyszłego wzrostu.

Spis treści

Handel Dash 2 (D2T)

Dash 2 Trade to najnowocześniejsza platforma handlu społecznościowego i analityki kryptograficznej, która pozwala użytkownikom znaleźć najlepsze transakcje dla dowolnej waluty i przedziału czasowego. Platforma, która jest obecnie w przedsprzedaży, zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2023 roku i będzie oferować inwestorom niezbędne narzędzia do śledzenia i analizowania ruchów cen, wiadomości i nastrojów rynkowych dla różnych walut.

Odwiedź Dash 2 Handluj teraz

WYSYPKA

Po dużej pompie z 22 listopada, która spowodowała wzrost kryptowalut o 37% w pewnym momencie do 43,59 €, Dash wszedł w fazę konsolidacji, tworząc uparty wzór proporczyka.

Niektóre spekulacje sugerują, że ceny mogły wzrosnąć ze względu na anonimowy charakter kryptowaluty i jej potencjalne wykorzystanie do zakładów online podczas Mistrzostw Świata FIFA. Bez względu na przyczynę, jeśli Dash wykaże zdecydowane wybicie powyżej 44 EUR, można to uznać za krótkoterminowy zakup z rozsądną ceną docelową 47 EUR.

Era robotów (TARO)

Projekt to świat metaverse, w którym twórcy starają się stworzyć środowisko w stylu piaskownicy. Oznacza to, że na świecie będą dostępne różne profity i doświadczenia, z których gracze będą mogli skorzystać.

Projekt początkowo będzie sprzedawał natywny token €TARO do zarządzania globalną gospodarką. Następnie będą sprzedawać działki i postacie robotów jako NFT. €TARO może być wykorzystywane do różnych transakcji na całym świecie, takich jak zakupy, bilety na gry i wydarzenia itp.

Robot NFT będzie postacią użytkownika w grze, a teren pozwoli użytkownikom budować aktywa, wydobywać €TARO, konstruować cyfrowe budynki, tworzyć gry i nie tylko. Łatwe w użyciu narzędzia projektu pozwolą użytkownikom na tworzenie zasobów w metawersie RobotEra bez znajomości programowania.

Świat zawiera również elementy „graj, aby wygrać”, dzięki którym gracze mogą zdobywać €TARO, wykonując zadania.

Odwiedź RobotEra teraz.

Lewo lewo)

Jak zapewne wiesz, Solana upadła po fiasku FTX, gdy FTX sprzedała swoje duże zasoby monet, aby wesprzeć cenę FTT, podczas gdy spekulacje na temat tego, jak Solana przetrwa bez wsparcia giełdowego, jeszcze bardziej obniżyły jej wartość.

Jest całkiem możliwe, że Solana osiągnęła dno i może nabrać wystarczającego impetu, aby osiągnąć poziom zniesienia 50% swojego ATH około 20 €. Jednak nie ma gwarancji, że tylko dlatego, że obecnie spada o 95% w stosunku do ATH, jest to obecnie solidny zakup.

Kawaria (RIA)

Obecnie istnieje wiele oczekiwań związanych z Cavaria: Duels of Eternity, kryptowalutową platformą do gier ogłoszoną po raz pierwszy w 2022 roku. Platforma łączy karty kolekcjonerskie tokenów niewymiennych (NFT) z metaverse, aby zapewnić graczom wciągające i ekscytujące wrażenia. .

W Calvarii gracze kupują karty NFT i używają ich do tworzenia talii strategicznych. Celem jest zdobycie talii kart, aby rywalizować z innymi graczami i wygrać, po czym otrzymują w zamian żetony. Dzięki unikalnemu połączeniu elementów rozgrywki, Calvaria z pewnością będzie jedną z najpopularniejszych gier!

Calvaria, darmowa gra, łamie schemat płatnych gier, dając graczom NFT po dołączeniu. Dlatego gracze nie potrzebują do gry środków finansowych ani wiedzy technicznej.

Odwiedź teraz Kalwarię

Udostępnij to