Nintendo zgłosiło znak towarowy związany z Switchem, który nieuchronnie wywołał wiele spekulacji w Internecie, ale czy to naprawdę ma z tym coś wspólnego?

Ten najnowszy znak towarowy Nintendo Switch został zarejestrowany w Europie pod nazwą „NSW”. Pierwotnie widziany przez użytkowników na Reseterze (otwiera się w nowej karcie), zaczęły się spekulacje, czy marka będzie reprezentować coś istotnego.

„NSW” to oficjalny skrót Nintendo oznaczający konsolę Nintendo Switch, a znak towarowy tego skrótu może oznaczać wiele rzeczy. Powstaje pytanie, dlaczego Nintendo chciałoby usunąć inicjały.

Gdybyśmy pozwolili, aby nasze spekulacje wyprzedziły nas, może to oznaczać, że Nintendo planuje wypuścić jakiś nowy sprzęt, na przykład kolejną wersję, taką jak Nintendo Switch Lite lub Nintendo Switch OLED. Albo jeszcze lepiej, może to być znak, że długo plotka Nintendo Switch 2 jest na horyzoncie.

Czy naprawdę musisz dokonać inwentaryzacji marki?

Ostatecznie jednak uważam, że najlepiej nie pokładać zbyt wielkich nadziei w tej najnowszej marce związanej z Nintendo Switch. Najbardziej prawdopodobny powód zgłoszenia sprowadza się po prostu do tego, że Nintendo chce chronić swoją własność intelektualną. To i dalsze urzędowanie skrótu „NSW” jako czegoś związanego z systemami Nintendo Switch. Mieszkańcy Nowej Południowej Walii w Australii mogą zakwestionować przejęcie inicjałów Nintendo, ale nie powinno to martwić prawników Nintendo.

To nie pierwszy raz, kiedy Nintendo zrobiło coś takiego i najprawdopodobniej nie będzie ostatnim. Na początku tego roku, jak podało Nintendo Life (otwiera się w nowej zakładce), Nintendo odnowiło swoje znaki towarowe dla serii The Legend of Zelda, Metroid i Donkey Kong. Najprawdopodobniej to wiosenne porządki ze strony Nintendo.

Nie ma wątpliwości, że marka „NSW” pojawiła się w ciekawym czasie. Nintendo niedawno uruchomiło usługę naprawy Wide Care w Japonii. Jest to usługa subskrypcji, która obejmuje uszkodzenia konsol Nintendo Switch, kontrolerów Joy-Con itp. W związku z tym istnieje niewielka szansa, że ​​ta ostatnia marka może zasugerować europejską premierę usługi Wide Care. Ale to tylko spekulacje z mojej strony.

Na razie mam niskie oczekiwania, ale wszelkie plany na przyszłość Nintendo Switcha z pewnością są kuszące. Fani od dawna chcieli „ulepszonego” modelu Nintendo Switch, ze względu na brak mocy sprzętowej konsoli w porównaniu z PS5 i Xbox Series X. Trudno zignorować pytanie „Czy Nintendo Switch jest tego warte?” w 2022 roku?” gdy konkurencja jest znacznie silniejsza.

A biorąc pod uwagę, że jesteśmy pół dekady w cyklu życia Switcha, przenośna hybryda zdecydowanie ma w tym momencie dużo czasu. Tak więc recenzja Switcha nie mogła nadejść w lepszym momencie niż teraz.

Udostępnij to