Sony opina sobre la acumulacion de suscripciones de PS Plus

Pełna lista gier PS Plus Premium jest już dostępna na oficjalnej stronie PlayStation i jest mnóstwo retro dobroci, jeśli chcesz co miesiąc płacić trochę więcej za poziom Premium.

Nie tak dawno otrzymaliśmy pierwszą partię tytułów PS Plus Premium. Był to jednak tylko wybór tego, czego możemy się spodziewać po ponownym uruchomieniu usługi subskrypcji pod koniec czerwca (daty i godziny ponownego uruchomienia różnią się w zależności od regionu, a usługa jest już wdrażana w Japonii).

Teraz jednak to, co wydaje się być pełną listą gier, które pojawią się w PS Plus Premium, pojawiło się na oficjalnej stronie PlayStation US (otwiera się w nowej zakładce). To także dość solidna i eklektyczna mieszanka gier, z dość dużą liczbą gier retro z bibliotek PS1, PS2 i PSP.

Wśród wyróżnionych tytułów na liście znajdują się Demon's Souls, Returnal i Ghost of Tsushima: Director's Cut na PS5, a także oldschoolowe faworyci, takie jak Ape Escape, Everybody's Golf i Wild Arms 3.

Dobry początek, ale mamy obawy.

Nie możemy zawracać sobie głowy szeroką gamą gier, które oferuje poziom PS Plus Premium w cenie miesięcznego abonamentu. Obejmuje szeroką gamę gatunków i wydaje się, że istnieje wiele nostalgii, aby skorzystać z włączenia tych starych gier na PS1.

A ponieważ po premierze do usługi zostanie dodanych więcej gier, z pewnością nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jakie rodzaje gier Sony może później dodać do swojej ponownie uruchomionej usługi PS Plus. Czule wspominane marki, takie jak Metal Gear Solid i Ridge Racer, od razu przychodzą na myśl.

Jednak Sony może mieć trochę więcej pracy, niż się wydaje. Pierwsze wrażenia z emulacji PS Plus Premium gier na PS1 były mieszane. Duża część prezentowanych gier to wersje PAL i dlatego działają tylko z częstotliwością 50 Hz.Te same tytuły.

Dodatkowo w przypadku niektórych gier, takich jak Everybody's Golf, analiza Digital Foundry (otwiera się w nowej karcie) ujawniła, że ​​Sony zastosowało technikę łączenia klatek, aby wygładzić niższą liczbę klatek na sekundę w wersji PAL. Problem polega na tym, że technika ta prowadzi do efektu zjawy, co sprawia, że ​​ruch kamery jest znacznie bardziej rozmyty niż na oryginalnym sprzęcie.

Mimo to, mocna lista gier ma obiecujący początek. Mamy tylko nadzieję, że Sony weźmie pod uwagę opinie graczy po uruchomieniu usługi, aby poprawić emulację na wszystkich poziomach.

Udostępnij to