Wydano nowy zwiastun z rozgrywką dla nadchodzącej, opartej na fabule gry skradanki Plague Tale: Requiem i jest tak obrzydliwy, jak można się było spodziewać.

Ujawniony podczas przemówienia Xbox i Bethesdy, dwuminutowy klip z rozgrywki pokazuje postacie w grze robiące to samo, co podczas Plague Tale: Innocence. Oznacza to przemykanie się obok ciężko uzbrojonych żołnierzy, a nie stawianie im czoła, rozwiązywanie zagadek i wchodzenie na błotnisty teren średniowiecznej Francji.

Będziesz przechodzić przez galijskie pola i lasy, pomiędzy zinfiltrowanymi miastami, kontynuując swoją misję. Jednak tym razem sprawy wyglądają nieco bardziej brutalnie, z kilkoma makabrycznymi śmierciami i walkami pojawiającymi się w nagraniach z gry.

Zobacz pełny klip poniżej.

Jest ponura, krwawa i zdecydowanie nieszczęśliwa, podobnie jak historyczna średniowieczna Francja. Pierwsza gra zyskała sobie sławę dzięki potężnej, opartej na postaciach historii, która nie rezygnowała z ciężkiej pracy i desperacji. Wygląda na to, że ta kontynuacja nastąpi, gdy bohaterowie kontynuują swoją podróż przez krainę pełną złych złoczyńców.

Aha, i jest dużo szczurów. Wiele z nich. Wyobraź sobie największą kupę szczurów, jaką kiedykolwiek widziałeś, a następnie dodaj jeszcze kilka. W końcu jest to opowieść o zarazie, więc zaraza i zwierzęta, które ją niosą, nie są oszczędzone.

Plague Tale: Requiem ukaże się jeszcze w tym roku na Xbox Series X|S i PC. Pojawi się również w Xbox Game Pass w dniu premiery.

Udostępnij to