Mapa drogowa Overwatch 2 jest pełna informacji o tym, co czeka darmową strzelankę od pierwszego dnia i później. Obejmuje to potwierdzenie, że niezapowiedziany trzeci bohater dołączy do szeregów w dniu premiery.

Overwatch 2 zostanie uruchomiony we wczesnym dostępie 4 października na PC, PS5 i konsole Xbox Series X|S. Dodatkowo mapa drogowa ujawnia trzech nowych bohaterów, którzy wcześnie dołączają do walki.

Dwóch z tych bohaterów zostało już ujawnionych. Królowa Junker została oficjalnie potwierdzona w tym tygodniu, podczas gdy Sojourn wystartowało w wersji beta Overwatch 2. Dzięki temu, że spędziliśmy z nią czas, mamy już gotowy przewodnik po Overwatch 2 Sojourn, z którym można się zapoznać przed premierą.

Trzeci bohater nie został jeszcze w pełni ujawniony, ale Blizzard potwierdził, że będzie to bohater wsparcia. I mamy wielką wskazówkę, która może wskazać, jak ten bohater będzie sobie radził w grze.

Kim jest ten tajemniczy trzeci bohater?

Sprawdzając sygnaturę czasową, do której link znajduje się w zwiastunie ujawniającym datę premiery Overwatch – otwiera się w nowej karcie, można szybko rzucić okiem na eteryczny niebieski lis, który według graczy należy do tej enigmatycznej osoby trzeciej.nowy bohater.

Nie wiemy, jaki cel gry będzie miał ten lis ani czy jest on powiązany z trzecim bohaterem. Jeśli jednak tak jest, lis może zapewniać wzmocnienia członkom drużyny lub osłabiać wrogich bohaterów.

Widzimy też grupę bohaterów goniących lisa. Może to potencjalnie naprowadzić ich na przebiegłych wrogich graczy lub wskazać optymalną drogę do celu. Stopy bohatera świecą na zielono, co może oznaczać, że zastosowano wzmocnienie prędkości, podobnie jak Doładowanie Szybkości Lucio. Niezależnie od kierunku, w jakim Blizzard podąża z tym lisem, az kolei nowym bohaterem, z pewnością wzbudził nasze zainteresowanie.

(* 2 *)

(Źródło zdjęcia: Blizzard)

Co jeszcze znajduje się na mapie drogowej Overwatch 2?

Jak widać na powyższym obrazku, zupełnie nowi bohaterowie Overwatch 2 nie są jedyną funkcją, która pojawi się pierwszego dnia. Przepustka bojowa Overwatch 2 na sezon 1 pojawia się tego samego dnia i zawiera ponad 30 skórek dostępnych do zdobycia w ramach postępów, a także nową mityczną skórkę.

Ponadto od początku będziemy mogli korzystać z sześciu nowych map oraz zupełnie nowego trybu rozgrywki. Sezony zwykle trwają dziewięć tygodni, a zmiana przyniesie nową przepustkę bojową, a także nowych bohaterów, skórki, tryby i nie tylko.

W 2023 roku Blizzard doda także nowy tryb PvE do Overwatch 2. Ten tryb był pierwotnie planowany dla oryginalnego Overwatch, ale został opóźniony, aby kontynuacja była pełniejszym doświadczeniem dla zwykłych i zapalonych graczy.

Jest wiele innych nowości w Overwatch 2 do nadrobienia, w tym usunięcie skrzynek z łupami, mapa przepustki bitewnej i więcej szczegółów na temat tego, jak PvE będzie działać obok PvP.

Udostępnij to