Pomyśleliśmy, że może nie być Sony Xperia 5 IV, biorąc pod uwagę, że telefon nie został ogłoszony razem z Sony Xperia 1 IV, ale nowy przeciek sugeruje, że kompaktowa flagowa linia Sony będzie mimo wszystko kontynuowana.(*5*)

Sumahodigest (Otwiera się w nowej karcie) wykrył post na Weibo (Otwiera się w nowej karcie) (chińskiej sieci społecznościowej) zawierający częściową listę specyfikacji Sony Xperia 5 IV. Obecność takiej listy specyfikacji sugeruje, że nad telefonem wciąż trwają prace nad telefonem, a zawartość listy jest obiecująca.(*5*)

Najwyraźniej Xperia 5 IV ma te same aparaty, co Sony Xperia 1 IV, a mianowicie szerokokątny aparat 12 MP, ultraszerokokątny aparat 12 MP i, co być może najbardziej ekscytujące, teleobiektyw 12 MP, który może płynnie poruszać się między 85 mm a 125 mm zakresy zoomu optycznego. . Odpowiada to powiększeniu od 3,5x do 5,2x w stosunku do ogniskowej obiektywu głównego.(*5*)

Co więcej, Sony Xperia 5 IV ma być również dostępna w konfiguracjach 8 GB i 12 GB pamięci RAM; ta ostatnia to o 4 GB więcej niż można uzyskać w Sony Xperia 5 III i jest na równi z Xperia 1 IV.(*5*)

Bateria może również odpowiadać tej z Xperii 1 IV przy 5000 mAh i najwyraźniej obsługuje ładowanie bezprzewodowe, czego nie obsługuje poprzedni model.(*5*)

W zestawie znajduje się również chipset Snapdragon 8 Gen 1, a także 6.1-calowy wyświetlacz i do wyboru 128 GB lub 256 GB pamięci. Co ciekawe, wspominany jest również Android 13, ale obok jest znak zapytania, więc źródło prawdopodobnie nie jest pewne.(*5*)

Przyjęlibyśmy to wszystko z przymrużeniem oka, zwłaszcza że źródło nie ujawniło niczego w przeszłości, więc nie mają jeszcze historii. Kolejną czerwoną flagą jest to, że ten post najwyraźniej został usunięty; jednak opublikowali kolejny post, mówiący, że Sony Xperia 5 IV istnieje, ale prawdopodobnie zostanie wydany inny telefon Sony.(*5*)

Recenzja: Długie oczekiwanie na intrygujący smartfon

Zakładając, że to źródło jest poprawne, że inny telefon Sony wyląduje przed Xperią 5 IV, może to oznaczać, że Xperia 5 IV jest dość daleko od premiery.(*5*)

Wzmianka, że ​​może działać na Androidzie 13, jest kolejną oznaką tego, ponieważ to oprogramowanie ma być dostępne dopiero w październiku. Podobnie na liście specyfikacji wspomnieli, że Xperia 5 IV jest „blisko rozpoczęcia produkcji”.(*5*)

Wszystko to sugeruje, że będziemy na niego czekać kilka miesięcy. W rzeczywistości, ponieważ Sony Xperia 5 III trafiła do sklepów w USA dopiero w styczniu tego roku, możemy nawet spodziewać się początku 2023 roku. Ale to tylko spekulacje.(*5*)

Sony Xperia 5 IV może być warta czekania, ponieważ wydaje się, że ma bardzo podobną listę specyfikacji do Xperia 1 IV, ale biorąc pod uwagę powyższą formę, prawie na pewno będzie kosztować nieco mniej. ważne, bo Xperia 1 IV jest zaporowo droga.(*5*)

Jeśli Sony uda się umieścić wiele takich samych kreatywnych narzędzi tutaj i w swoim flagowym modelu z najwyższej półki, Xperia 5 IV może być jego najbardziej ekscytującym telefonem od dłuższego czasu.(*5*)

Przez NotebookCheck (otwiera się w nowej karcie)(*5*)

Udostępnij to