Samsung nie ma zbyt dużej konkurencji na rynku składanych telefonów, ale wygląda na to, że w tym roku Motorola zyska na wartości, ponieważ Motorola Razr 3 jest podobno w drodze, a nowy wyciek sugeruje, że może być w drodze . . Działa jako ogromna poprawa w stosunku do Motoroli Razr 2020, choć może nie do końca.

Według zaufanego przecieku OnLeaks, we współpracy z CompareDial (otwiera się w nowej karcie), Motorola Razr 3 będzie kosztować w Europie 1149 euro. Daje to około 1200 EUR / 980 EUR / 1730 USD, ale co ważniejsze, jest to o 250 EUR mniej niż cena początkowa Motorola Razr 1399 wynosząca 2020 EUR.

Tak więc, chociaż te konwersje cen raczej nie będą dokładne, Motorola Razr 3 będzie prawdopodobnie znacznie tańsza niż 1,399 USD / 1,399 GBP (około 1,900 USD) ceny początkowej Razr 2020 w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

W rzeczywistości, ponieważ Motorola zastosowała tę samą cenę cyfrową w USA i Wielkiej Brytanii dla najnowszego modelu, możliwe, że może to być 1,149 USD / 1,149 EUR.

Źródło dodaje, że Motorola Razr najwyraźniej będzie początkowo dostępna tylko w odcieniu Quartz Black, chociaż EvLeaks, inny przeciek z doskonałymi osiągnięciami, napisał na Twitterze (otwiera się w nowej karcie), że będzie również dostępny w kolorze Tranquil Blue.

Poza tym ten wyciek wydaje się powtarzać wcześniej ujawnione informacje, ale to informacje sprawiają, że ta rzekoma cena jest jeszcze bardziej imponująca.

Najwyraźniej Motorola Razr 3 będzie miała 6,7-calowy składany ekran i dodatkowy 3-calowy ekran, oba większe niż poprzedni model.

Mówi się również, że korzysta z wyższej klasy chipsetu Snapdragon 8 Gen 1 Plus, co byłoby dużym ulepszeniem, biorąc pod uwagę, że poprzednie modele korzystały z układów średniej klasy i podobno mają 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci, tylko z tym ustawieniem. . być dostępnym.

Źródło podsumowuje, mówiąc, że Razr 3 najwyraźniej wyląduje w Chinach w lipcu, a wkrótce potem zostanie wprowadzony na rynek globalny.

Samsung Galaxy Z Klapka 3

Następny Z Flip może być lepszym zakupem niż Razr 3 (Źródło zdjęcia: Future)(*3*)Recenzja: Dobra, ale niewystarczająco dobra(*4*)

Z większymi ekranami, znacznie mocniejszym chipsetem i znacznie niższą ceną Motorola Razr 3 może być ogromną poprawą w stosunku do Motoroli Razr 2020. Oczywiście wszystkie te ujawnione szczegóły należy traktować z przymrużeniem oka, ale nawet jeśli są w porządku, telefon ma duży problem w postaci samsunga.

Samsung Galaxy Z Flip 4 spodziewany jest również w tym roku, a ten telefon ma być tańszy niż jego poprzednik. Samsung Galaxy Z Flip 3 zaczął się od 999 USD / 949 GBP / 1,499 USD, co jest już tańsze niż oczekiwaliśmy od Motoroli Razr 3, więc jeśli Z Flip 4 jest jeszcze tańszy, telefon Motoroli może pozostać twardą sprzedażą.

Mówi się również, że Galaxy Z Flip 4 ma 6,7-calowy wyświetlacz główny i chipset Snapdragon 8 Gen 1 Plus, podobnie jak Razr 3, więc telefon Motoroli może również nie mieć przewagi na tych frontach.

To powiedziawszy, Razr 3 może mieć przewagę na inne sposoby, ponieważ Z Flip 4 prawdopodobnie będzie miał tylko 8 GB pamięci RAM w porównaniu do 12 GB Razr, a także prawdopodobnie mniej pamięci. Ponadto mówi się, że wyświetlacz Samsung Cover jest mniejszy i ma zaledwie 1,9 cala, w porównaniu do trzech cali w Razr.

Tak więc Motorola Razr 3 może mieć przewagę specyfikacyjną, ale przy wyższej cenie i pochodzącej z mniejszej marki prawdopodobnie nadal będzie musiała stawić czoła trudnej bitwie, a ci, którzy mają trochę więcej pieniędzy do wydania, mogą również patrzeć na Samsunga Galaxy Z. Fold 4, którego spodziewamy się również w tym roku.

Udostępnij to