Podczas gdy Google Pixel Watch był drażniony w Google IO, słyszeliśmy tylko kilka szczegółów na temat zegarka, a więcej pochodzi z przecieków i raportów przed pełną premierą urządzenia do noszenia.

Na przykład właśnie słyszeliśmy o paskach do zegarków. To pochodzi od 9to5Google (otwiera się w nowej zakładce), które najwyraźniej otrzymało informacje o różnych paskach i bransoletkach, które Google szykuje do zegarka.

Firma najwyraźniej przygotowuje co najmniej siedem różnych rodzajów pasków do swojego następnego smartwatcha, chociaż 9to5Google twierdzi, że nie wszystkie z nich mogą trafić na rynek. Wygląda na to, że są to warianty, które możesz kupić później, a nie te z pudełka.

W sieci wspomina się o niektórych opcjach przygotowanych przez Google. Należą do nich odpowiednik Apple Watch Milanese Loop, który prawdopodobnie byłby najbardziej premium opcją do sprzedaży (prawdopodobnie za wysoką cenę). Dostępne są również opcje silikonu, ogniwa, stali nierdzewnej i dwóch skór.

Analiza: różne paski są ważne

Różne rodzaje pasków są przydatne w różnych sytuacjach i użytkownikach smartwatcha, więc ma sens, że Google pracuje nad różnymi z nich.

Na przykład paski wykonane z materiałów syntetycznych są często lepsze do ćwiczeń, ponieważ dobrze się trzymają i często są bardziej oddychające. Bransoletki metalowe lub skórzane są generalnie preferowane jako modne elementy Twojego wyglądu, ale nie są tak przydatne do ćwiczeń.

Możliwe też, że Google pracuje nad różnymi wariantami kolorystycznymi poprzednich pasków, dając ludziom jeszcze więcej opcji ze względu na modę lub preferencje.

Ponieważ Samsung i Apple produkują już wiele pasków do swoich smartwatchów, Google zostałby w tyle, gdyby nie zrobił tego samego, więc do pewnego stopnia można było się spodziewać tej wiadomości. Ale dobrze jest wiedzieć, że firma pokrywa swoje podstawy: daje to Pixel Watchowi większą szansę na zrobienie naszej listy najlepszych smartwatchów.

Udostępnij to