Jesteśmy przyzwyczajeni do ujawniania szczegółów na temat nadchodzących telefonów, ale ostatnio wydaje się, że telefony Google wyciekły szczegółowo na długo przed premierą, a najnowszym przykładem jest Pixel Fold.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy słyszeliśmy wiele plotek o Google Pixel Fold, ale teraz pojawiły się wysokiej jakości rendery, które twierdzą, że pokazują prawdopodobny projekt w całości.

Zostały one udostępnione przez kanał FrontPageTech (otwiera się w nowej karcie) YouTube, który ma spore osiągnięcia i chociaż nie są to oficjalne wersje, najwyraźniej zostały utworzone na podstawie obrazów i innych informacji dostarczonych przez źródła kanału.

Pod wieloma względami te rendery wyglądają bardzo podobnie do tego, czego można oczekiwać od składanego piksela. Z tyłu znajduje się duży blok aparatu, podobny do Pixela 7, oraz nieskładany dodatkowy wyświetlacz z aparatem dziurkacza, więc po złożeniu to urządzenie wygląda trochę jak większy Pixel 7.

Nieoficjalne renderowanie Google Pixel Fold

(Źródło zdjęcia: FrontPageTech)

Rozłóż go, a zostaniesz powitany znacznie większym składanym ekranem, ale w przeciwieństwie do swojego głównego rywala, Samsunga Galaxy Z Fold 4, składany ekran tutaj nie ma dziurkacza. Zamiast tego nad i pod ekranem znajdują się zaskakująco duże ramki, z których jedna mieści aparat do selfie.

Inne udostępnione tutaj szczegóły to to, że aparaty na obu wyświetlaczach mają najwyraźniej 9.5 MP, telefon jest pokryty metalem i szkłem, obsługuje 5G i będzie dostępny tylko w odcieniach czerni i bieli. .

Najwyraźniej czujnik odcisków palców jest wbudowany w przycisk zasilania i głośniki na górnej i dolnej krawędzi. Chociaż uważa się, że nazwa tego telefonu nie została jeszcze potwierdzona, źródła FrontPageTech twierdzą, że wewnętrznie nazywa się on Pixel Fold i wydaje się, że jest to również nazwa startowa.

Jeśli chcesz kupić Google Pixel Fold, najwyraźniej będziesz w stanie od maja, ale możesz zacząć oszczędzać, ponieważ telefon ma podobno kosztować 1,799 USD (około 1,520 USD / 2,660 USD). Ta cena nie jest jednak zbyt zaskakująca, ponieważ jest taka sama jak w przypadku Samsunga Galaxy Z Fold 4, przynajmniej w USA.

Jak zwykle podchodzilibyśmy do tego wszystkiego z przymrużeniem oka, ale płodny sponsor Jon Prosser, który jest twarzą i głosem FrontPageTech, twierdzi, że jest „bardzo, bardzo pewny tych informacji”.

Nieoficjalne renderowanie Google Pixel Fold

(Źródło zdjęcia: FrontPageTech)

Analiza: Jedno ujęcie z kamery, ale projekt wymaga przerobienia

Jeśli ten wyciek jest prawdziwy, jest to mieszanka obiecujących i mniej obiecujących informacji.

Na obiecującym froncie znajdują się kamery. Wygląda na to, że z tyłu są trzy, tak jak w Google Pixel 7 Pro. Ponieważ pasek aparatu też wygląda na duży, jest całkiem możliwe, że można tu zastosować ten sam wybór czujników i obiektywów, a to byłaby świetna wiadomość. , ponieważ Pixel 7 Pro ma kilka świetnych aparatów i nadal jest świetny. obszar, w którym większość produktów składanych jest niewystarczająca.

Ale chociaż kamery mogą być solidne, projekt jest mniej imponujący. Kiedy telefon jest złożony, wygląda dobrze, choć dość masywny, czemu nie pomaga pokaźny pasek aparatu. Jednak po otwarciu wydaje się nieco tani, biorąc pod uwagę duże ramki nad i pod ekranem.

Co więcej, źródła stojące za tym wyciekiem twierdzą, że telefon jest bardzo ciężki. Nie są dokładniejsze niż to, ale jeśli są znacznie cięższe niż konkurencyjne składane, może to stanowić problem.

Ponieważ Google podobno wycenia swój składany zgodnie z linią Samsung Galaxy Z Fold, Pixel Fold będzie musiał zrobić spore wrażenie, aby konkurować, a teraz jest to bardziej mieszana torba. Mimo to, jeśli aparaty zrobią wrażenie, może to wystarczyć, aby to urządzenie znalazło się wśród najlepszych składanych telefonów.

Udostępnij to