Studio Warner Bros. Games ogłosiło, że nadchodząca gra fabularna, Harry Potter, ponownie zostanie opóźniona, tym razem tylko dla posiadaczy konsol nowej generacji.

Ogłoszone na oficjalnej stronie na Twitterze (otwiera się w nowej karcie), Hogwarts Legacy zostało opóźnione na PS4, Nintendo Switch i Xbox One, aby umożliwić deweloperowi Avalanche Software „dostarczenie najlepszych możliwych wrażeń z gry na wszystkich platformach”.

Hogwarts Legacy wciąż ma się ukazać na PS5 i Xbox Series X|S 10 lutego 2022 r., ale ci, którzy planują grać na PS4 i Xbox One, będą musieli poczekać do 4 kwietnia, podczas gdy gracze na Nintendo Switch nie będą mieli w swoich rękach . jego. mecz do 25 lipca.

To już drugi raz, kiedy Hogwarts Legacy przesuwa planowaną datę premiery, a gra o Harrym Potterze z otwartym światem pierwotnie miała zostać wydana pod koniec 2022 roku.

Hogwarts Legacy ukaże się 4 kwietnia 2023 roku na PlayStation 4 i Xbox One oraz 25 lipca 2023 roku na Nintendo Switch. Zespół jest chętny, aby dostarczyć Ci tę grę, a my chcemy zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z gry na wszystkich platformach. 13 grudnia 2022 r

Zobacz więcej

nie zwlekaj dłużej

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Osadzony sto lat przed wydarzeniami z książek i ich filmowych adaptacji, Hogwarts Legacy otwiera drzwi do prestiżowej szkoły czarodziejów i przedstawia całkowicie oryginalną historię. Nigdzie nie widać Harry'ego i jego przyjaciół, ani jednego błysku w oku ich pradziadków, więc zostaje ci miejsce, nowa czarownica lub czarodziej w mieście, na wymyślenie dla siebie imienia. W tych uświęconych salach. Jasne, nie będziemy mogli grać w Quidditcha, ale oficjalny zwiastun gry ujawniony podczas prezentacji State Of Play na początku tego roku daje nam wiele powodów do ekscytacji w tej rozległej grze RPG z otwartym światem, która obiecuje rozgałęzione zadania, zabronione klątwy i intrygującą zagadkę do rozwiązania.

Niestety, najnowsze opóźnienia nowej generacji nie są nowe, ponieważ Hogwarts Legacy doświadczyło już zniechęcającego opóźnienia, które przesunęło punkt ciężkości z końca 2022 r. zakupu Edycji Deluxe gry, to samo nie dotyczy użytkowników poprzedniej generacji. Niezależnie od tego, czy kupiłeś wersję Standard, czy Deluxe, będziesz mieć dostęp 2023 kwietnia. Jest to zgodne ze stroną FAQ Dziedzictwa Hogwartu (otwiera się w nowej karcie).

Jeśli planowałeś grać na swoim Switchu, będziesz musiał poczekać kolejne pięć miesięcy, aż list akceptacyjny dotrze w lipcu 2023 r. Ale hej, co to jest jeszcze kilka miesięcy, kiedy już czekasz 25 lat?

Opóźnienie może rozczarować niektórych fanów Harry'ego Pottera, ponieważ przesuwając datę premiery tylko dla części społeczności, istnieje większe ryzyko, że gracze w późniejszych pokoleniach zostaną zrujnowani przez swoich rówieśników z obecnej generacji. Ponadto, ponieważ zawsze możesz anulować zamówienie w przedsprzedaży, istnieje szansa, że ​​niezadowoleni fani wyładują swoje niezadowolenie za pomocą portfeli, zwłaszcza jeśli nie ma już kluczowego powodu, aby wydawać dodatkowe pieniądze na wersję Deluxe. .

Udostępnij to