Windows 11 został dotknięty niefortunnym błędem w listopadzie, który spowodował niestabilną liczbę klatek na sekundę w niektórych grach z aktualizacją 22H2, jak być może wiesz, ale Microsoft w pełni rozwiązał problem (potem środek zaradczy został wdrożony podczas testów w zeszłym miesiącu) ostatni).

Oczywiście wszystko poszło gładko w tym procesie testowania, ponieważ Bleeping Computer (otwiera się w nowej karcie) poinformował, że trwa pełne wdrażanie poprawek dla wszystkich użytkowników systemu Windows 11, których dotyczy problem. Tak więc każdy, kto wcześniej został dotknięty blokadą, którą Microsoft nałożył na aktualizację 22H2 (lub kopię zapasową, jak lubi to nazywać gigant oprogramowania), będzie mógł zainstalować aktualizację.

Notatki firmy Microsoft (otwiera się w nowej karcie): „Ten problem został rozwiązany w KB5020044, a zawieszenie tworzenia kopii zapasowych zostało usunięte z dniem 14 grudnia 2022 r. Pamiętaj, że jeśli nie ma innych gwarancji dotyczących Twojego urządzenia, może to potrwać do 48 godzin przed uaktualnieniem do systemu Windows 11 oferowana jest wersja 22H2.

Tak więc, chociaż niektórzy mogli czekać jeszcze kilka dni, aż aktualizacja 22H2 zostanie dostarczona na ich zablokowane komputery, do czasu, gdy to czytasz, powinna już być oferowana lub gotowa do zainstalowania, jeśli to sprawdzisz. w usłudze Windows Update.

Analiza: cała naprzód dzięki poprawkom bezpieczeństwa i jakości interfejsu użytkownika

To oczywiście dobra wiadomość, że pełna łatka została wdrożona bez opóźnień, a aktualizacja 22H2 dociera teraz do graczy, których dotknął ten paskudny błąd (i dotyczył również niektórych aplikacji, nie zapominajmy o tym, mimo że Microsoft nigdy nie określił które).

Ci ludzie mogą teraz skorzystać z udoskonalenia interfejsu użytkownika, które przynosi 22H2, w tym znacznego wygładzenia i zmian w podstawowych elementach interfejsu użytkownika w tym drugim przypadku. Nie wspominając o pracy po stronie bezpieczeństwa, na przykład z ulepszoną ochroną przed phishingiem dla Microsoft Defender SmartScreen.

Z tego, co widzimy na podstawie doniesień na różnych forach internetowych, wydaje się, że są zadowoleni klienci, którzy zauważają, że poprawka zadziałała, jeśli chodzi o zacinanie się aktualizacji po 22H2, i wydaje się, że jest to większość (z dziwną skargą nadal w toku, chociaż możliwe, że może to być spowodowane innymi problemami, a nie tym konkretnym błędem).

Dzisiejsze najlepsze oferty na laptopy

Udostępnij to